Wiejski ogród po sezonie cz. 33

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
plocczanka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16693
Od: 31 lip 2014, o 21:16
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Wiejski ogród po sezonie cz. 33

Post »

Marysiu, nie wiesz, że na emeryturze czas się z roku na rok coraz bardziej kurczy? ;:223 ;:223
A skoro tak, to domową robotę wykonuje się dłużej, ;:222 a przed świętami trochę tego jest. ;:7
Wczoraj pracowałam, dzisiaj pracowałam, jutro.....etc. ;:108
Ładnego ;:3 i udanego weekendu życzę. ;:196
Pozdrawiam. Lucyna
Jesień życia wśród kwiatów, zwierząt i ptaków - cz. 15 Zapraszam.
Ani jeden ogród nie jest urządzony raz na zawsze.
Awatar użytkownika
Maska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 42207
Od: 19 lut 2012, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Wiejski ogród po sezonie cz. 33

Post »

Witam wieczorem ;:180

Kasiu i ja nie wiem, ale Ty się dowiesz ;:306 a w międzyczasie przybyło Ci serducho ;:196

Ewelinko i Tobie gratuluję serduszka ;:196 to tak żeby Ci było łatwiej znieść tą dziwną zimę :D Wspominać będziemy, bo parę miesięcy bez zdjęć...nie wyobrażam sobie! Miłego weekendu i pozdrawiam ;:168

Iwonko staram się, żeby Was przyciągnąć do wiejskiego ;:306 Kurki już niektóre niosą, szczególnie te białe i dorosły już do tych starszych....już ich nie rozróżniam :wink: Buziaczki ;:196

Lucynko a to Ty tak intensywnie sprzątasz ;:oj ja jakoś nie przesadzam, za duży dom żeby na tip top był, a poza tym sprząta się i tak na bieżąco :uszy Życzyłabym Ci ładnego weekendu, ale co tam i tak będziesz cały czas pracować ;:306 No to może miłej niedzieli ;:196
jagusia111

Re: Wiejski ogród po sezonie cz. 33

Post »

Marysiu od poniedziałku ma wrócić zima. U mnie też wieje nieprzeciętnie, a do tego cały czas mżawka. W nocy ze środy na czwartek była okropna ślizgawica i mnóstwo wypadków.
Nie odpuszczaj historii z szambem. Zapłaciłaś więc walcz do skutku. Czasami trzeba niestety użyć ciężkiej artylerii jeśli nie da się po dobroci.
Awatar użytkownika
Maska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 42207
Od: 19 lut 2012, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Wiejski ogród po sezonie cz. 33

Post »

Agusiu zostaje tylko sprawa sądowa i donos do US na jedno nie mam zdrowia, a na drugie nie mam w charakterze. Wychowana w komunie gdzie donosiciele byli napiętnowani ;:124 Tak ja pisałam jedynie jeszcze opiszę sprawę w necie, ale on jest chyba mało internetowy :wink:
Współczuję w takie dni wychodzić rano do pracy, kiedy służby jeszcze śpią. Nieraz pamiętam autobus przyjechał bez problemu, ale wyjść z niego i iść dalej to akrobacja!
jagusia111

Re: Wiejski ogród po sezonie cz. 33

Post »

Marysiu, a próbowałaś wysłać gościowi dość oficjalne pismo listem poleconym, w którym ostrzegasz, że w razie nie zgłoszenia się w celu naprawienia szkód lub zwrotu kasy skierujesz sprawę do sądu i rzecznika praw konsumentów, a w post scriptum możesz dopisać, że zrobisz mu odpowiednią reklamę za pomocą internetu i ustnych form przekazu :wink: . Zazwyczaj takie pisma stawiają niewielkich przedsiębiorców do pionu. A najlepiej jeszcze gdyby było to pismo skierowane za pośrednictwem kancelarii adwokackiej.
Awatar użytkownika
Maska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 42207
Od: 19 lut 2012, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Wiejski ogród po sezonie cz. 33

Post »

Aguś tak wysłaliśmy poprzednio takie pismo za potwierdzeniem odbioru, pismo wróciło nie odebrane i jeszcze płaciliśmy powrót ;:306
W pismo było to to piszesz, ale on tego w ogóle nie otworzył ;:185 i nie czytał.
jagusia111

Re: Wiejski ogród po sezonie cz. 33

Post »

A to spryciarz. Widocznie to już nie pierwsza taka sprawa.
Awatar użytkownika
Maska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 42207
Od: 19 lut 2012, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Wiejski ogród po sezonie cz. 33

Post »

Pewnie tak! bierze wszystkie zlecenia, ale umiejętności słabe, wiedza nikła! Zasypiemy dół i mamy mniejszą pojemność zbiornika bo to już ten co wywozi stwierdził ;:131 Aguś szkoda zdrowia ;:168
Awatar użytkownika
besia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1787
Od: 28 maja 2014, o 18:17
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: granica Warm?i i Mazur

Re: Wiejski ogród po sezonie cz. 33

Post »

Marysiu :wit

Trudno z takimi fachowcami załatwiać reklamacje ich roboty. Dobrze napisałaś, że on z tych mniej inteligientnych i dzięki temu zupełnie wypruty z wyobraźni. Są bezwzględni i wykorzystują nasze dobre cechy.
Jagusia111 jak najbardziej ma rację, że należałoby go dobrze postraszyć. Tylko ba, charaktrów takich nie mamy i po prostu szkoda nam zdrowia.
Nóż się w kieszeni otwiera, ale wiadomo użyć go nie można.

Śniegu u mnie już nie ma, temperatura bardzo sprzyjająca. Pada co prawda deszcz, ale z przerwami. Na dzisiaj w planach prace domowo - ogrodowe.

Miłego weekendu Ci życzę. ;:196
Pozdrawiam, Beata.
Awatar użytkownika
iwona0042
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 20150
Od: 15 lis 2011, o 10:13
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Szczecin

Re: Wiejski ogród po sezonie cz. 33

Post »

Marysiu czy Ty nadal masz kłopot z tym szambem bidulko, oj z fachowcami, to jak mówisz nóż się w kieszeni otwiera, a użyć nie można :evil: , ja spedziłam dzis fajnie sobotę, choć pogoda byle jaka, a Tobie życzę cudnej niedzieli ;:196
Awatar użytkownika
Maska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 42207
Od: 19 lut 2012, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Wiejski ogród po sezonie cz. 33

Post »

Beatko ;:168 jak najbardziej się z Wami zgadzam tylko ja myślę, że jak to jest taki fachowiec to nauczył się postępować z takimi jak ja. Nikt pewnie do tej pory nie wytoczył mu sprawy, bo na to potrzebny jest dobry prawnik i kasa, pewnie wyższa od tej co się zapłaciło :wink: Jednak na pewno opiszę całą sprawę na stronie Muratora co przestrodze innym i może poradzę się tamtejszych fachowców.
Beatko i u mnie siąpiło, jest mokro, błoto i nieciekawie... a taką miałyśmy ładną zimę :D
Miłego wypoczywania w niedzielę i pozdrawiam serdecznie ;:196

Iwonko widzę że wojażowałaś do słonych wód ;:304 Pogoda nie zachęca, ale przynajmniej coś zobaczyłaś ciekawego. Z szambem jest jak jest to znaczy jest dół ;:oj, ale ze mnie zeszło powietrze ;:223 Miłej niedzieli i może słonko Ci zaświeci ;:196

Parę zdjęć wiosennych :D


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Obrazek


Dobrej nocy i słonecznej niedzieli!
Awatar użytkownika
anida
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2021
Od: 26 sie 2015, o 21:28
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Augustów, strefa 5b

Re: Wiejski ogród po sezonie cz. 33

Post »

Marysia, czy na pierwszym zdjęciu to Elegant Lady, kupiłam właśnie takie i jeśli to one to będę mega szczęśliwa.
Pozdrawiam Anida

Nie należy mylić prawdy z opinią większości.
Awatar użytkownika
TerDob
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 9593
Od: 13 sty 2008, o 17:06
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Małogoszcz k.Kielc

Re: Wiejski ogród po sezonie cz. 33

Post »

Marysiu śliczne wspomnienia - takie cieplutkie ;:333
Czy Ty przypadkiem nie zbierałaś nasion tego pięknego pierwiosnka ?? jeśli tak to proszę o jedno ;:180 ;:306
Na ostatnim zdjęciu to jakaś kalina ??
Miłej niedzieli życzę ;:196
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”