Wiejski eksperyment Pat

Zdjęcia naszych ogrodów.
Awatar użytkownika
aage
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 9923
Od: 7 mar 2008, o 13:01
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Mój Zakątek

Re: Wiejski eksperyment Pat

Post »

Cudowne okolice ;:138
Awatar użytkownika
survivor26
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4397
Od: 31 sty 2012, o 14:23
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: ok. Lwówka Śl.

Re: Wiejski eksperyment Pat

Post »

Dzień dobry znad papierów...przeszłość mnie dopadła, czyli dawno zlikwidowana firma, US sobie przypomniał, że trzeba inwentaryzację z okazji zamknięcia dosłać to siedzę i grzebię...nienawidzę tego, co być może wyjaśnia, dlaczego dwie firmy już do bankructwa doprowadziłam :;230

ale opłacało się rano wstać, bo powitał mnie absolutnie fantastyczny wschód słońca...jutro sobie naszykuję aparat celem uwiecznienia, bo dziś nie chciałam dzieciaków budzić grzebaniem po szafkach :wink:

Ewo, Maśko, żeby ten dom do porządku doprowadzić, to roboty trzeba by zaczynać w wieku moich dzieci...ale jak mawia mój mąż (jak coraz mniej grzecznie dopytuję, czy zamierza się wygrzebać z CO w tym roku :evil: ), nie ważne by złapać króliczka, ale by gonić go....no a nasz króliczek szybkobieżny raczej, bo tylko puszysty ogonek na zakręcie widać i obawiam się, że złapać to my go w tym życiu nie złapiemy :)
Awatar użytkownika
Maska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 42207
Od: 19 lut 2012, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Wiejski eksperyment Pat

Post »

Złapiecie Kochana złapiecie! przynajmniej z ogrzewaniem. Ja siedem lat łapię i jakbym go chciała utrzymać to drugie tyle by się przydało i stale przyrzekam, że już koniec z remontami jak młodzi chcą to niech robią resztę , ale na przyrzeczeniach się kończy i robimy dalej. Ja wschodu już dawno nie widziałam, ale jak siedzę na FO do północy albo i 1.00 to nie da rady zwlec się na wschód :;230
Owocnej pracy ;:196
Awatar użytkownika
Sosenki4
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6846
Od: 8 lut 2012, o 12:58
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: łódzkie

Re: Wiejski eksperyment Pat

Post »

Pati, pieknie piszesz o wszystkim i pokazujesz prawdziwe perełki ze swojej okolicy. Podziwam CIę coraz bardziej za wszystko co robisz i jaka jesteś. Ja też mama-babcia, więc do góry uszy. Nie jesteś sama ;:136
Awatar użytkownika
survivor26
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4397
Od: 31 sty 2012, o 14:23
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: ok. Lwówka Śl.

Re: Wiejski eksperyment Pat

Post »

Marzenko, Ty to się nie podpinaj, bo w moim wieku to już syna w szkole będziesz mieć, a nie półroczniaka :D

Marysiu, no ja zawsze sowa byłam, ale dzieci mojej sowie skrzydełka podcięły, piórka wygładziły i na skowronka przerobiły :| Teraz jak już towarzystwo w końcu do łóżek zagonię, to zwykle na twarz padam, za to o 6 wstać muszę, żeby napalić w piecu, coby poniektórym pieluchy do pup małych nie poprzymarzały...

Papieruchy zrobione, młodsza odpadła na drzemkę, więc ja szybciutko do ogrodu wyskoczyłam, trochę liście pograbić i hortensje i rododendrony przysypać i przy okazji dalie wykopałam: nie mam trocin, więc wiórkami drewnianymi zasypałam, może im to starczy?...nie wiem co z różami, chciałam kopczykować, a tu na jutro 18 stopni zapowiadają, to chyba jeszcze poczekać, nie?
Awatar użytkownika
Sosenki4
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6846
Od: 8 lut 2012, o 12:58
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: łódzkie

Re: Wiejski eksperyment Pat

Post »

Pati zaraz na PW wyprostujemy sprawy wiekowe :wit
leszczyna
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7672
Od: 21 kwie 2009, o 21:37
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Wiejski eksperyment Pat

Post »

PATI.....ja też jestem fanką Twojego wątku i wielki ;:180 ;:180 Wam za taką decyzję i to co robicie, śledzę i jestem z Waszymi poczynaniami na bieżąco a tym bardziej mi bliżej do Ciebie bo ja też zapragnęłam remontów.....może troszkę innych ale i ja wiekowo inna, mój wnusio w wieku Twojej starszej latorośli i jestem w stanie wyobrazić sobie jak wygląda Twój dzień z tymi dwoma słodziakami, pracą zawodową w domku, remontami i urządzaniem ogrodu......będziemy jednakowo startować w ogrodzie......

pozdrawiam
Awatar użytkownika
Maska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 42207
Od: 19 lut 2012, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Wiejski eksperyment Pat

Post »

Pati spokojnie jeszcze będziesz miała chwilkę i zdążysz róże kopczykować, żeby się tam nornice nie zadomowiły. ;:202 Wiórka wystarczą to chodzi tylko o to, żeby wilgoć miała się w czym zatrzymać. Ja grabię liście i na razie mam na boku, bo na zabezpieczenia jeszcze czas. Ty mróweczko skowroneczku jeszcze Ci się zmieni, ja też miałam różne okresy ptasie! :;230
Awatar użytkownika
survivor26
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4397
Od: 31 sty 2012, o 14:23
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: ok. Lwówka Śl.

Re: Wiejski eksperyment Pat

Post »

Witam z rana...no niezupełnie z rana, ale musiałam zlecenia pokończyć...miałam szczytny plan ruszenia z widłami na warzywniak, bo wygląda, jakby go 10 lat nikt nie uprawiał, ale na szczęście się rozpadało i czuję się usprawiedliwiona :D Natomiast bardzo proszę o solidnego kopa w d*** bo ostatnie dni coraz większego lenia mam, a u trzeba drewno rąbać, niedźwiedzia upolować, zasieki stawiać...zima idzie przecież, a mój M strategicznie nabawił się ramiennej kontuzji i pod pretekstem opieki nad najmłodszą jeszcze z wyrka się nie wygrzebał ;:219

Leszczyno, rzuciłam tylko okiem na Twój wątek, żeby doczytać, co tak remontujesz no i widzę, ze na podobnym wózku jedziemy, tylko mój bardziej spróchniały zdecydowanie :) Zajrzę potem z solidną rewizytą, żeby Ci pozazdrościć :wink:
Awatar użytkownika
Sosenki4
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6846
Od: 8 lut 2012, o 12:58
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: łódzkie

Re: Wiejski eksperyment Pat

Post »

Pati, to lepiej z Tobą nie zaczynać, jak Ty z siekierą od rana szalejesz
Awatar użytkownika
imwsz
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5117
Od: 22 lip 2011, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Wiejski eksperyment Pat

Post »

Ło matko z córką Ty tak sama z siebie poszłaś te drwa rąbać?
Pan M, jak Ty szybciutko narąbiesz, to pewnie jeszcze szybciej wstanie :;230
I cóżeś kobieto nakopała tymi widłami?
Awatar użytkownika
czar_na
1000p
1000p
Posty: 1245
Od: 17 kwie 2012, o 15:49
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska

Re: Wiejski eksperyment Pat

Post »

Pat nie pokazuj ,że potrafisz wykonywać takie czynności ,bo nie wiedzieć kiedy zostaną Ci one przyklejone na stałe :wink:
Awatar użytkownika
survivor26
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4397
Od: 31 sty 2012, o 14:23
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: ok. Lwówka Śl.

Re: Wiejski eksperyment Pat

Post »

spokojnie jestem starą i doświadczoną zoną i wystarczyło przebudzić małżonka pytaniem "gdzie schowałeś piłę łańcuchową, bo nie mogę znaleźć" i automagicznie ozdrowiał :) Aczkolwiek jako matka wyrodna wolę rąbać drwa niż bawić dzieci...widły obejrzałam, one obejrzały mnie i zgodnie stwierdziliśmy, że na tę mżawkę wychodzić z domu nie będziemy, w zamian chyba sobie szpachelką znowu kawałek chałupy odłupię...bo w chwilach wolnych zrywamy warstwy lamperii, żeby biedny zaduszony piaskowiec pod spodem złapał oddech i w końcu schnąć zaczął :wink:
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”