Mój ogród...Ann-ka72

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
pamelka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7281
Od: 30 gru 2009, o 00:34
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Lubelskie

Re: Mój ogród...Ann-ka72

Post »

Przywyknie, przywyknie :uszy Moja starsza płakała w sobotę, że nie ma przedszkola :;230
Zakres przedmiotowy iście magisterski z wielu przedmiotów :;230
Jak sobie z tym poradzisz ;:224 przy takiej ilości wszędzie będą podstawy i zaliczenia chyba :wink:
Egzaminy z wybranych, ciekawe których ;:224
A jak godzinowo przedstawia się plan lekcji :roll:
Ann-ka72
1000p
1000p
Posty: 1012
Od: 1 paź 2009, o 18:56
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie

Re: Mój ogród...Ann-ka72

Post »

Agatko, dzisiaj już nie ma kataru,wiec jutro znowu startujemy do przedszkola. Nie ma wyjścia, musi się jakoś przystosować, bo inaczej ja osiwieję.... :wink: Albo nie zdążę upilnować i znowu narozrabia :;230
Agatko, uż jesień czuć w powietrzu, noce zimne, rano ok 10 st.
Kiedy wyjdzie słońce i zaczyna grzać to inaczej świat wygląda i własnei w tym momencie robiłam zdjęcia, dlatego letnio wygląda....Ale nie mam złudzeń, zaczynamy powoli wypatrywać wiosny :wink: Bo na zimę to nie czekam. :)

Pamelko - nie strasz mnie!!! Tak źle sie zapowiada? To znaczy ,ze będą dusić? Że cieżkie przedmioty są? Dla mnie najgorszy to chyba język obcy :;230 Reszta ciekawie wygląda, bo to lubię....Boję się, jak sobie poradzę, ale staram sie być dobrej myśli... za drogo by to mnie kosztowało,żeby nie zaliczyć nawet jednego semestru... Godzinowo to różnie jest....ale ja nie bardzo wiem o co chodzi jeszcze w tych zaliczeniach...niektóre na ocenę, inne -egzamin.... no i jakieś punkty sie zbiera. Jeszcze nie łapię o co biega. Jak zawiozę dokumenty, to sie dokładniej wypytam.
Awatar użytkownika
lora
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10603
Od: 25 maja 2010, o 13:43
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie

Re: Mój ogród...Ann-ka72

Post »

Aniu ;:196 powodzenia na nowej drodze naukowej...będzie dobrze przy Twojej umiejętnościach poznawania ....
...moje wnusie to obowiązkowo chorowały prze pół roku ...2tyg przedszkole ,2tyg dom ..a potem było oki...
...a zawilce przyjęły się..
pozdrawia Misia

Ogrodowe wątki Misi
Awatar użytkownika
AgaNet
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5200
Od: 26 sie 2010, o 11:00
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Szkocja

Re: Mój ogród...Ann-ka72

Post »

Aniu, ja na zimę też nie czekam... lata jakoś w tym roku nie było i ja już od dawna czuję się tak jakby była jesień :roll:
Tu w nocy bywa już poniżej 10 stopni.... i coraz częściej wieje zimny, północny wiatr zwiastujący chłody... brrrr...

Mimo wszystko przesyłam ciepłe pozdrowienia ;:7
Awatar użytkownika
sangwinaria
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3542
Od: 9 lip 2011, o 14:05
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Jelenia Góra
Kontakt:

Re: Mój ogród...Ann-ka72

Post »

poczułam się u Ciebie tak swojsko jak bym była u siebie :wit
Awatar użytkownika
FRAGOLA
1000p
1000p
Posty: 3377
Od: 4 cze 2010, o 09:34
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: podkarpacie

Re: Mój ogród...Ann-ka72

Post »

Aneczko ja to Ci zazdroszczę...też mi się marzy jeszcze pójśc do szkoły,a języków obcych to bym się chyba najchętniej uczyła(w szkole bardzo lubiłam) :D Dasz radę...z teściową dajesz to i ze szkołą tym bardziej :uszy
Mówisz że Gabryś odrazu katar w przedszkolu załapał...hmmm tak to jest...moja też jak pierwszy raz poszła to zaraz z przeziębieniem wróciła i tak cały rok.Co chwilę jakieś choróbsko przynosiła.Ale z tego co inne matki mówią to dzieci tak mają zanim się nie przystosują do nowego środowiska...

A ta lilia to będzie irys bródkowy chyba...wiesz u mnie niektóre starsze kobitki irysy liliami nazywają.Nawet moja mama tak na nie mówiła jeszcze do niedawna... ;:224
FRAGO-linki
w 'powężowym'
Pozdrawiam-Grazia
Awatar użytkownika
Cebulla
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1343
Od: 10 lut 2009, o 22:43
Lokalizacja: prawie Wrocław

Re: Mój ogród...Ann-ka72

Post »

Ania, służę pomocą w językach obcych (niemiecki, angielski) na Skypie, gdyby Ci to miało pomóc :lol: A gdzie te studia, bo jakoś nie doczytałam... Daleko musisz dojeżdżać? Sama bym sobie coś takiego postudiowała, ale to chyba dopiero na uniwersytecie trzeciego wieku, bo teraz czasowo się nie wyrobię :(

Aniu, co to za czerwona różyczka pod zdjęciem dalii, którą "ukradłaś" teściowej? Takiej czerwonej okrywówki szukam...
Ann-ka72
1000p
1000p
Posty: 1012
Od: 1 paź 2009, o 18:56
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie

Re: Mój ogród...Ann-ka72

Post »

Misiu-mam nadzięję,że poradzę sobie, ale mam stracha takiego, że boję się,czy nie zrezygnuję zanim zacznę ;:223

Agatko- u nas jeszcze nei ma wiatrów, dzisiaj słonecznie ciepło...przynajmniej u mnie...nie wiem jak reszta Polski :) U Was za to cieplejsze zimy i wiele roślin tak nie marznie...aż nie chce mi sie myśleć o zimie...mąż niedługo ma wymieniać okna,bo ostatniej zimy strasznie wiało przez szczeliny, to i jeszcze bałagan mnie czeka...Dzięki za pozdrowienia ;:196

Sangwinario-dzięki za miłe słowa. ;:196 Wieczorkiem odwiedzę Ciebie :)

Grażynko-mam nadzieję,że będzie tak jak piszesz w związku ze szkołą. :) Nic straconego jeszcze, możesz iść.... dziecko masz spokojne, nie to co moje- to i nie bedzie Ci tak przeszkadzać w nauce. :)
Dzisiaj było trochę buntu przed wejściem do przedszkola...później pani wzięła Gabrysia na kolana ,zagadała i uciekłam :(
Grażynko, irysy mają sztywne listki, a te są raczej wiotkie, przy podmuchach wiatru kołyszą się... nie mam pojęcia, przeszukałam w internecie i nic nie znalazłam...zobaczymy w następnym sezonie co to jest :)

Dagmarko - jesteś bardzo miła ;:196 Ale podejrzewam,że mam za duze zaległości językowe,żebyś mogła mi pomóc(20 lat sie nie uczyłam)-sama zresztą masz mało czasu, i na ogród i na dom... Uczyłam sie w szkole rosyjskiego i niemieckiego, j.niemiecki bardzo lubiłam, angielskiego nie cierpię-nigdy bym go nie wybrała.... wezmę rosyjski pewnie, bo najłatwiejszy i nie miałam z nim problemu....
Szkoła jest w Siedlcach, to chyba wiecej jak 50 km...nie wiem dokładnie,za kilka dni będę wiedzieć juz wszystko... Ja też wybrałam zaoczne, bo inaczej nie mam szans...
A róży jest NN niestety. ;:196

Pozdrawiam Wszystkich. Wieczorkiem Was odwiedzę. ;:196 ;:196
;:196
Awatar użytkownika
FRAGOLA
1000p
1000p
Posty: 3377
Od: 4 cze 2010, o 09:34
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: podkarpacie

Re: Mój ogród...Ann-ka72

Post »

Taaa dziecko mam spokojne ;:224 może było ale już nie jest...Teraz gdy po południ pomagam dzieciom przy nauce to po prostu...nie do opisania co on wyprawia...Zabiera książki,przybory,wyciąga wszystko z szafek,a jak czegoś nie dostanie to jest krzyk straszliwy :roll:
A z tymi irysami to różnie bywa...masz rację że bródkowe mają sztywne liście(nie zwróciłam uwagi i zasugerowałam się tylko pędami kwiatowymi),ale te to całkiem jak te moje nadwodne.Ale zobaczymy w przyszłym roku,oby to było coś fajnego :uszy
FRAGO-linki
w 'powężowym'
Pozdrawiam-Grazia
Awatar użytkownika
jola1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4630
Od: 4 kwie 2008, o 08:15
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: lublin/okolice

Re: Mój ogród...Ann-ka72

Post »

Aniu nadrobiłam zaległości w Twoim ogrodzie. Pięknie wyglądał latem i pięknie wygląda teraz.Hortensji spora kolekcja i bardzo ładnie Ci kwitną. Muszę i ja wypróbować Twój patent na okrywanie h.ogrodowych bo moje do tej pory okrywane pudłami tekturowymi i tak obmarzały.
Awatar użytkownika
AniaDS
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 14304
Od: 23 sie 2008, o 00:13
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: małopolska
Kontakt:

Re: Mój ogród...Ann-ka72

Post »

Zmiany wrześniowe :lol:
Syn przedszkole, Ty na studia..
Fajnie tak coś zmienić w życiu.
Moje małe też w przedszkolu a ja szukam pracy.
W moim zawodzie też łatwo nie będzie :;230
Awatar użytkownika
Jagusia
1000p
1000p
Posty: 3193
Od: 24 lis 2007, o 18:02
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Puławy
Kontakt:

Re: Mój ogród...Ann-ka72

Post »

Dzisiaj co rusz trafiam na lubelskie jakieś wątki... jak zobaczyłam że i Ty z lubelskiego to postanowiłam zajrzeć do Twojego ogródka. Troszkę mi zajęło przejrzenie wszystkich stron... ale akurat w pracy mam przymusową przerwę, bo program mi robi zestawienie a to zwykle trwa dość długo... więc w tym czasie mogę sobie pochodzić i popodziwiać takie ogrody jak Twoje :D
Szczególnie spodobało mi się to kamienisko wzdłuż chodnika. Ale i inne zakątki też bardzo ładne.
Nie traktuj życia serio i tak nie wyjdziesz z niego żywy!
Wątek Jagusi w 2015 r tradycyjnie niezupełnie ogrodowy - zapraszam Wszystkie moje linki
Ann-ka72
1000p
1000p
Posty: 1012
Od: 1 paź 2009, o 18:56
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie

Re: Mój ogród...Ann-ka72

Post »

Witajcie moi Drodzy :wit

Nie mam ostatnio czasu na Forum ale postaram sie dzisiaj chociaż trochę nadrobić zaległości :oops:
Zdjęć także nie mam...w sumie sezon ogródkowy uważam za zakończony :) Coś tam kwitnie,ale szału nie ma... Myślę intensywnie wolną chwilą- co zmienić w swoim ogrodzie. :)

;:7
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”