Wyczesany :-) ogródek Stokrotki - 2011

Zdjęcia naszych ogrodów.
Awatar użytkownika
100krotka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5427
Od: 2 gru 2008, o 20:11
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Podkarpacie - strefa 6A ;-)))

Re: Wyczesany :-) ogródek Stokrotki - 2011

Post »

Ja tak sobie - 1,70 (nie lubię, nie lubię, wolałabym mniej). Róża ma trzy lata.

Ewko z Przemyśla, witaj :-) Piękną macie zimę, u nas w ciągu dnia mróz odpuszcza i robi się błocko...
"Dużo ludzi nie wie, co robić z czasem. Czas nie ma z ludźmi tego kłopotu. " (Magdalena Samozwaniec)
Moje linki - i aktualny
Wizytówka
Awatar użytkownika
artam
1000p
1000p
Posty: 3793
Od: 26 paź 2008, o 00:10
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Lublin

Re: Wyczesany :-) ogródek Stokrotki - 2011

Post »

100krotka pisze:moje średnie dziecko woli czyny niż słowa, i chętniej napisze dyktando niż przeczyta ksiażkę :;230
Dobre! :;230 Ale może kiedyś pójdzie dalej i napisze książkę? :wink: :;230
100krotka pisze:W sumie fajnie, ludzie są rózni, tylko ortografia jest jedna
A to zdanie złotymi zgłoskami wyryte w każdej klasie powinno wisieć! :;230
Zdjęcia Twoje zaczęły się u mnie otwierać!
A mogłabyś jeszcze raz w kwietniu o tych maczkach napisać, może dzięki temu w tym roku nie zapomnę! :wink: Nasiona mi się niedługo przeterminują!
Awatar użytkownika
E@K66
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2402
Od: 7 gru 2008, o 11:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: podkarpackie,Przemyśl

Re: Wyczesany :-) ogródek Stokrotki - 2011

Post »

Witaj Stokrotko czy jedziesz na zlot?
Awatar użytkownika
100krotka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5427
Od: 2 gru 2008, o 20:11
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Podkarpacie - strefa 6A ;-)))

Re: Wyczesany :-) ogródek Stokrotki - 2011

Post »

Witajcie w piekny zimowy dzień!

Słońce świeci, dzień się wydłuża i nadzieja na wiosnę coraz bliżej...świstak zobaczył swój cień, więc jeszcze sześć tygodni zimy, ale co tam, jak sie skończy w połowie marca, no to akurat :-)

Trzy dni ferii spędziliśmy w Bieszczadach na nartach i musze sie pochwalić, że moja najstarsze dziecko dało czadu jak nie wiem...tak abyła strachliwa, a teraz całkiem fajnie jeździ i nie da się jej odgonić od wyciągu. Młodsze coś tam zaczynają, ale najlepszy hit, że wzielismy ze sobą znajomych (dwoje dorosłych + dwoje dzieci) i oni wszyscy zaczeli sie przez ten czas poruszać na nartach :-)

Ewo, niestety nie będzie mi dane pojawić się na zlocie - mam komunię córki akurat 20-go maja.

Martuś, na pewno napiszę o maczkach, jak już będzie bliżej siewów! Wtedy to będzie o czym pisać, a nie tylko ten śnieg i śnieg...

Przesyłam kilka dzisiejszych

Obrazek Obrazek

Obrazek

Obrazek
"Dużo ludzi nie wie, co robić z czasem. Czas nie ma z ludźmi tego kłopotu. " (Magdalena Samozwaniec)
Moje linki - i aktualny
Wizytówka
Awatar użytkownika
artam
1000p
1000p
Posty: 3793
Od: 26 paź 2008, o 00:10
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Lublin

Re: Wyczesany :-) ogródek Stokrotki - 2011

Post »

Też bym się nie obraziła, gdyby wiosna się w połowie marca zaczęła...Narty zaliczone, przejdźmy do sportów letnich! :)
Śnieg, śnieg, ale tu już trzeba zacząć siać! Takie lwie paszcze to chyba już trzeba, zanim to wykiełkuje, podrośnie do pikowania...Trochę miejsca na parapetach jeszcze jest! :wink: Jakie storczyki! :D
Czy tej zimy również myśli o powiększeniu ilości zielonych kulek w ogrodzie chodzą Ci po głowie? :wink:
Awatar użytkownika
AGNESS
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 24808
Od: 5 wrz 2008, o 16:59
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie

Re: Wyczesany :-) ogródek Stokrotki - 2011

Post »

Takie nasienniki powojników ślicznie się prezentują o każdej porze roku.....pod śniegowymi czapeczkami również są cudne....w ogóle taka zima jak teraz jest przepiękna......mam nadzieję, ze taka będzie do samego przedwiośnia....bez beznadziejnych skoków temperatury.......no z troszkę mniejszym mrozem......a później już tylko ciepełko......to tyle zamówień do matki natury na najbliższy czas ;:224 :;230
Stokrotko widzę, ze wypad feryjny udany.....świetne są takie dni spędzone z rodzinką na wspólnym relaksie :D
Córci gratuluję sukcesów w szusowaniu ;:63
x-d-a
---
Posty: 7090
Od: 3 sty 2009, o 16:47
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Wyczesany :-) ogródek Stokrotki - 2011

Post »

100krotko, zgadzam się z Martą, że czas najwyższy zabrać się za sporty letnie wczesne :D Proponuje następujące dyscypliny:
sianie, sadzonkowanie, ukorzenianie, przesadzanie, sadzenie ;:224
O zimie powoli zapominamy, śniegowi i mrozom już dziękujemy serdecznie do następnego roku :P
Awatar użytkownika
E@K66
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2402
Od: 7 gru 2008, o 11:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: podkarpackie,Przemyśl

Re: Wyczesany :-) ogródek Stokrotki - 2011

Post »

Stokrotko szkoda mi ze nie będę miala okazji cie poznac osobiscie na zlocie , hm moze innym razem. :D
Awatar użytkownika
ewa w
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6840
Od: 13 sty 2012, o 14:01
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: rybnik

Re: Wyczesany :-) ogródek Stokrotki - 2011

Post »

:wit 100krotko masz taki cudowny ogród, przbiegłam go od poczatku i nie potrafie wyrazic zachwytu ;:333 . Jak długo rosły u Ciebie te roslinki okrywowe na 1 zdjęciu 1 watku, że juz była taka kupa? i jak nazywaja sie te z różowymi kwiatuszkami?
pozdrawiam Ewa
Awatar użytkownika
Ignis05
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8313
Od: 16 gru 2009, o 14:08
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Niedaleko Gdańska

Re: Wyczesany :-) ogródek Stokrotki - 2011

Post »

Ledwo znoszę obecną zimę . :? A już miałam nadzieję, że nam odpuści. I całkiem się rozhartowałam.
Ale postanowiła pokazać nam swoje pazurki. Posypała śniegiem, mroziła, mrozi i jeszcze chce mrozić. ;:214
Cała nadzieja w marcowym słoneczku. Oby świstak się nie pomylił. ;:3
I na dodatek w naszych sklepach jakoś specjalnie wiosny nie widać.
Wszystkie nasionka , mam wrażenie są jeszcze z poprzedniego roku. :roll:
Chyba mam chandrę :;230
:wit
Awatar użytkownika
100krotka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5427
Od: 2 gru 2008, o 20:11
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Podkarpacie - strefa 6A ;-)))

Re: Wyczesany :-) ogródek Stokrotki - 2011

Post »

Dzieńdoberek :-)
Świstak jest z Filadelfii, więc jego jurysdykcja może czasem nie sięgać Europy Środkowej ;-) Krysiu, ja już się zaczęłam hartować i wydaje mi się, że fajnie jest tak, jak jest - stała temperatura bez tych ciągłych odwilży, przez które dzieciaki zaczynają od razu smarkać i kaszleć...lepiej jak stały mróz potrzyma ile ma potrzymać, niż takie huśtawki.

Nasionek nie kupuję jeszcze, chociaż po rzeżuchę to by człowiek skoczył...

Ewo W. witam u mnie :-) Gdybyś mnie nakierowała na zdjęcie, o które pytasz, bo jakoś nie mogę skojarzyć...

Marto, zielone kulki jak najbardziej, muszę sie trochę porozeznawać w temacie, no nie są one tanie, oj nie ;-) Ta Wintergold naprawdę cieszy oko, tylko kiedy ona urośnie tak, by było ją widać z daleka?

Dalu, no ale zima to nam chyba nie podziękuje tak prędko...brak koloru, oj brak, zgadzam się. Ale popatrz, jak zakwitła moja zesżłoroczna azalia z Biedronki

Obrazek

Agness, dzięki :-) Aktualnie moje dziecię spędza ferie w jakimś lesie bliżej Twoich stron - Łążek Ordynacki. Jest tam na harcerskim obozie zimowym. Jak sobie przypomni, to zadzwoni, a mamusi tęskni...

Ewuś, no szkoda mi bardzo, że nie mogę pojechać na zlot, niestety nie sądzę aby proboszcz poszedł mi na rękę i przesunął termin komunii ;-)

Zostawiam Wam kaktusiarnię mojej córki. O, kaktusy to w sam raz dla młodzieży - nie da rady im zaszkodzić :;230

Obrazek
"Dużo ludzi nie wie, co robić z czasem. Czas nie ma z ludźmi tego kłopotu. " (Magdalena Samozwaniec)
Moje linki - i aktualny
Wizytówka
elsi
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4840
Od: 17 sty 2009, o 17:26
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: lubelskie

Re: Wyczesany :-) ogródek Stokrotki - 2011

Post »

100krotka pisze: Ewuś, no szkoda mi bardzo, że nie mogę pojechać na zlot, niestety nie sądzę aby proboszcz poszedł mi na rękę i przesunął termin komunii ;-)
A rozmawiałaś z proboszczem na ten temat ?? :;230 :;230

Łążek Ordynacki to raczej bliżej mnie, co to jest te 40 km :roll:, bo to chyba chodzi o ten Łążek?
Jeśli tak, to pewnie jechałaś tędy w drodze do Zwierzyńca, zresztą - wchodził, tak samo, jak Zwierzyniec, w skład Ordynacji Zamojskiej.

U mnie rzeżucha posiana :P .
Pozdrawiam. Elżbieta
Ogród Elżbiety
Awatar użytkownika
ewa w
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6840
Od: 13 sty 2012, o 14:01
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: rybnik

Re: Wyczesany :-) ogródek Stokrotki - 2011

Post »

Obrazek

chodzi mi o te różowe- jaki to gatunek rozchodnika?

Mój kot to i kaktusowi dał radę ;:224
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”