Wiejski eksperyment Pat

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
Maska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 42163
Od: 19 lut 2012, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Wiejski eksperyment Pat

Post »

To biedne dzieci jeszcze nie śpią a przedszkole? Kup jutro śledzie nie zapomnij! ;:196
Awatar użytkownika
Sosenki4
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6846
Od: 8 lut 2012, o 12:58
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: łódzkie

Re: Wiejski eksperyment Pat

Post »

OJ, matko wyrodna, do tej pory dzieci , żeby nie spały? Mój książkowo o dwudziestej idzie do siebie i koniec dyskusji. No chyba, że chce czytać książki to tego nigdy nie bronię. Jednak rano mamy wstawanie 6.30, to spać musi szybko chodzić.
Mamy podobne zainteresowania. Ja wolę majsterkować niż sprzątać. Brrr...jak ja nienawidzę sprzątać.
Awatar użytkownika
czar_na
1000p
1000p
Posty: 1245
Od: 17 kwie 2012, o 15:49
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska

Re: Wiejski eksperyment Pat

Post »

A kto lubi sprzątać oprócz perfekcyjnej pani domu ? :;230

Mnie się tam wydaje ,że to wersja dla nas ,że dzieci o bajkę wołają - Pat się tak spieszyła ,że na godzinę nie popatrzyła :;230




no a teraz znikam ,bo mnie właścicielka wątku wygoni
Awatar użytkownika
survivor26
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4397
Od: 31 sty 2012, o 14:23
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: ok. Lwówka Śl.

Re: Wiejski eksperyment Pat

Post »

No to wróciłam jeszcze z wyjaśnieniami: tak, moje dzieci zasypiają o tej porze, konkretnie o 22 starsza, koło 23 młodsza...też bez dyskusji, po prostu tak mają, wysyłać je do łóżka mogę i o 18, a i tak nie zasną, mogę je zmęczyć w dzień do upadłego, a i tak nie zasną... dlatego właśnie na forum grasuję świtem, wieczorem nie ma szans, bo zasypiam zwykle w 15 sekund po nich...a zatem, dobranoc :wink:
Awatar użytkownika
Maska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 42163
Od: 19 lut 2012, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Wiejski eksperyment Pat

Post »

Może bajeczkę Ci opowiedzieć?
Awatar użytkownika
survivor26
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4397
Od: 31 sty 2012, o 14:23
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: ok. Lwówka Śl.

Re: Wiejski eksperyment Pat

Post »

Dzień dobry :wink: Ja tradycyjnie od 6 na nogach, tym razem niepotrzebnie, bo starsza znowu przeziębiona i do przedszkola nie idzie :evil: Na razie nic poważnego oprócz lekkiej gorączki i kaszlu, ale jest nadzieja, że uchwycę wirusa w zarodku i tym razem nie będą obie zasmarkane 3 tygodnie chodzić :|
W związku z powyższym wszelkie prace domowo-ogrodowe mogę sobie raczej darować (no chyba, że uda się obie panienki podstępnie uśpić po obiedzie, choć to broń obosieczna, bo wtedy idą spać o północy), ale za to może choć dyniową czapkę szydełkową dla młodszej skończę :wink:

Marysiu, a znasz takie bajki, które pozwalają dzieci do wyrek o przyzwoitej porze zagonić? :D

A przy okazji, ten wątek dociągnę do końca października, ale w międzyczasie, zaczyna coś powstawać i tu: http://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?f=63&t=60458
Awatar użytkownika
Sosenki4
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6846
Od: 8 lut 2012, o 12:58
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: łódzkie

Re: Wiejski eksperyment Pat

Post »

A ja juz byłam podejrzeć co szykujesz i jestem pierrwsza :tan
Awatar użytkownika
Maska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 42163
Od: 19 lut 2012, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Wiejski eksperyment Pat

Post »

Pati nie bajkę chciałam Tobie zaproponować. Moje ostatnie dziecko usypałam jakieś 20 lat temu och! Nowy wątek zapowiada się sensacyjnie. Wyciągnij zdjęcie tego sufitu błagam! Ile się zdarzyło w tak niedługim czasie ;:202
Awatar użytkownika
survivor26
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4397
Od: 31 sty 2012, o 14:23
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: ok. Lwówka Śl.

Re: Wiejski eksperyment Pat

Post »

Wyciągnę, wyciągnę, ale pan domu dziś bawi się w stolarza (ciekawe czemu? :;230 P), schody naprawia z ogniem w oczach, więc dopiero jak skończy to zdjęcia udostępni... ja dziś wyskoczyłam do ogrodu dosłownie na chwilę, goniona zbiorowym wrzaskiem dwóch panienek i na szybko machnęłam parę zdjęć, ale to też potęm, bo wrzask mnie goni ponownie... :wink:
Awatar użytkownika
survivor26
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4397
Od: 31 sty 2012, o 14:23
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: ok. Lwówka Śl.

Re: Wiejski eksperyment Pat

Post »

hmmmm...zdaje się, że strzeliłam temu wątkowi w kolano otwierając następny :? No nic, w takim razie zamykam go, dziękując wszystkim aktywnym czytelnikom i podczytywaczom, za rady, dobre słowo i wsparcie nie tylko moralne, ale i roślinne;) W ogrodzie zobaczymy się wiosną, a tym czasem zapraszam do domu :wink:
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”