Działka na Kaszubach 2010

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Siberia
---
Posty: 2310
Od: 5 lut 2010, o 10:01
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Działka na Kaszubach 2010

Post »

Zapewne u Anitki!
Przeczytaj kilka postów wyżej!
Awatar użytkownika
gniewuska
30p - Uzależniam się...
30p - Uzależniam się...
Posty: 39
Od: 23 sie 2010, o 15:30
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Działka na Kaszubach 2010

Post »

Kto szuka ten znajduje, już znalazłam i bardzo się cieszę ;:138
Pozdrawiam gniewuska
"Pamiętajcie o ogrodach przecież stamtąd przyszliście
W żar epoki użyczą wam chłodu tylko drzewa, tylko liście" - Jonasz Kofta
Awatar użytkownika
renszpaks-1
50p
50p
Posty: 56
Od: 24 mar 2010, o 16:25
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: wielkopolskie

Re: Działka na Kaszubach 2010

Post »

Witaj Ambo-19! Jak miło w środku tej naszej nfr śnieżnej zimy popatrzeć na twoje wiosenne i letnie kwiaty. Piękne masz gladiole. :D
Awatar użytkownika
wrigley
500p
500p
Posty: 697
Od: 5 mar 2009, o 14:23
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Gdańsk/Chrztowo

Re: Działka na Kaszubach 2010

Post »

Marysiu, zwiedziłam wirtualnie Twój ogródek. Pięknie u Ciebie!! Chyba nawet kiedys przystanęłam na dłużej przed płotem i podziwiałam roślinki na żywo - ale nie jestem pewna w 100%. :oops: Czy Twoja działeczka jest za tą z barakowozem? Po lewej stronie idąc w dół jeziorka?
***Ola***
Moja odskocznia
Awatar użytkownika
wrigley
500p
500p
Posty: 697
Od: 5 mar 2009, o 14:23
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Gdańsk/Chrztowo

Re: Działka na Kaszubach 2010

Post »

Teraz przejrzałam jeszcze jeden watek i znalazłam odpowiedź - tak, to ta działką której się przyglądałam ;) ;:138
***Ola***
Moja odskocznia
Awatar użytkownika
AniaDS
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 14304
Od: 23 sie 2008, o 00:13
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: małopolska
Kontakt:

Re: Działka na Kaszubach 2010

Post »

Steasi pisze:A my je podziwiamy i kochamy razem z Tobą ;:167 :)
;:108 ;:108 ;:108
Awatar użytkownika
amba19
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7946
Od: 11 kwie 2007, o 20:04
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Gdańsk/Chrztowo

Re: Działka na Kaszubach 2010

Post »

No i nazbierało mi się gości - wczoraj zaczęłam pisać odpowiedzi i wcięło mi posta. No po prostu się załamałam i poszłam spać ;:41
AniuDS - ;:196
Alize - masz rację to właśnie ta działka
Renszpaks - dawno Cię nie było. Miło że o mnie pamiętasz. Strasznie się cieszę że na tej mojej kiepskiej ziemi tak ładnie rosną i kwitną gladiole.
Gniewusko - ja Ci bardzo polecam mieczyki od Anity. Chyba nigdzie nie znajdziesz ładniejszych. Koty wygłaskane :lol:
Lusiu - bardzo się cieszę że Twoja działka jest niedaleko od mojej. Może kiedyś uda nam się spotkać? Na przykład na targach ogrodniczych w Lubaniu? Jeździsz tam?
Pesteczko - gratuluję Ci zakupu. Zobaczysz jaka będziesz zadowolona jak Ci zaczną kwitnąć :lol:
Tujko - nie masz pojęcia jak się cieszę że zrobiłam Ci przyjemność tym mieczykiem. Ja też cieszyłam się jak gwizdek gdy rozkwitały liliowce od Ciebie...
EwoEs - a może Twój samotny mieczyk doczeka się towarzystwa w tym roku? i dzięki za przemiłą rozmowę tel.
Grażynko - byłam u Ciebie i obejrzałam też zdjęcia naszej nowej sąsiadki. Ciekawe czy zdecyduje się na założenie wątku
Siberio - co masz na myśli pisząc o szerszym kontekście? Jeśli zdjęcia rabat - to nie mam ich zbyt wiele, ale coś postaram się odszukać
Awatar użytkownika
amba19
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7946
Od: 11 kwie 2007, o 20:04
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Gdańsk/Chrztowo

Re: Działka na Kaszubach 2010

Post »

cd...

Paulo - O moich mieczykach to już chyba wszystko co tylko mogłam- to napisałam :lol:
Marylko - ja miałam podobną historię. W 2009 roku nie zdążyłam wykopać wszystkich mieczyków. Zostały takie, które rośły koło róż przy płocie. I wyobraź sobie, że jeden przezimował i na dodatek miał dwa kwiatostany ;:63
Pszczółko-Wiesiu - cieszę się że podzielasz moje zdanie. Kolor jest zupełnie nie spotykany, prawda?
Koliberku - witaj na Kaszubach. Chyba pierwszy raz do mnie przyfrunęłaś? No i oczywiście bardzo dziękuję za miły komentarz.
Anitkooo - zdjęcia wstawiłam. Było mi niezmiernie miło gdy mnie o to poprosiłaś....

Gipsy Girl

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Siberia
---
Posty: 2310
Od: 5 lut 2010, o 10:01
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Działka na Kaszubach 2010

Post »

Tak, Ambuś, głodnam nowych widoków, z mieczykami lub bez :-)
Awatar użytkownika
amba19
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7946
Od: 11 kwie 2007, o 20:04
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Gdańsk/Chrztowo

Re: Działka na Kaszubach 2010

Post »

To ja się postaram ale jutro bo nadszedł czas karmienia ryb.....
grapesz
Przyjaciel Forum - Ś.P.
Przyjaciel Forum - Ś.P.
Posty: 137
Od: 4 mar 2010, o 16:36
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Działka na Kaszubach 2010

Post »

Pozdrawiam wszystkich w Nowym Roku. Grapesz
Awatar użytkownika
Orania
500p
500p
Posty: 646
Od: 23 sty 2008, o 02:51
Lokalizacja: pomorskie

Re: Działka na Kaszubach 2010

Post »

Ambusiu! :D W związku z tym, że dawno nie zaglądałam na forum a w oczach mam tylko biel, szarość, lód i śnieg, jestem po prostu oszołomiona Twoimi fotkami! Zresztą nie pierwszy raz i wciąż będę to powtarzać, że powinnaś przesłać te zdjecia do jakiegoś pisma fotograficznego.
A mieczyki uwielbiam! Sadzę je corocznie ale niestety nie widzę jak kwitną, gdyż w tym czasie wyjeżdżam.W tym roku wykopałam cebulki i przechowuję je w piwnicy.O! Przypomniałam sobie, że mam kłącza dali w piwnicy! Kompletnie o nich zapomniałam!Może trzeba je trochę zrosić, bo wyschną na wiór!
Piękne te mieczyki Twoje. Zadziwiające i zadziwiająco pięknie je fotografujesz! ;:196
Ogród nad Oranią
Z miłością do Ogrodu - Orania
Awatar użytkownika
Lusia 57
1000p
1000p
Posty: 1429
Od: 8 sty 2011, o 13:42
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Kociewie

Re: Działka na Kaszubach 2010

Post »

Witaj Ambo, mieczyki przepiękne. Bardzo je lubię, ale nie mam ich w swoim ogrodzie. Rosły u mnie tylko pierwszego lata. W zimnym, nieogrzewanym garażu nie przezimowały i więcej ich nie sadziłam. Do Lubania może zajrzę. Nigdy tam nie byłam chociaż słyszałam o targach. Co roku bywam na wystawie zwierząt hodowlanych jaka odbywa się w Bolesławowie. Mam tam bardzo blisko. Na tej wystawie oprócz zwierząt wystawiają się też ogrodnicy i co roku jakąś ładną roślinkę tam kupuję. A w tym roku spróbuję nie przegapić targów w Lubaniu. Pozdrawiam
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”