Hoje Koki

Zdjęcia roślin doniczkowych, domowych
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
trzynastka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 12861
Od: 8 paź 2009, o 18:42
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Śląsk

Re: Hoje Koki

Post »

Trzymam kciuki Marzenko za Twoje maleństwo sporo ma na "karku" do zrobienia, to mój w porównaniu z Twoją córcią to ma luzik, choć niezadowolony wczoraj przyszedł bo jego dziewczyny z klasy, co mu się podobały ;:224 są teraz w klasie B mowię mu są za to inne a on mi mamo czy TY JE WIDZIAŁAŚ :;230 :;230
KOKI77
200p
200p
Posty: 372
Od: 18 kwie 2009, o 22:07
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Hoje Koki

Post »

No moja też "pojechała" po kolegach,bo to klasa pływacko-siatkarska,chłopaki-siatkarze wg.oświadczenia "Malutkiej" dwóch z nich to jakby ze 3 lata w tej samej klasie siedzieli a reszta "budynie" ,a ona teraz dopiero co z obozu wróciła,gdzie drużyna męsko-damska przecież,z chłopakami z grupy zintegrowana...a tu taka fala krytyki pojechała na klasową męską część :;230
obserwator
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 961
Od: 20 wrz 2010, o 07:32
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Hoje Koki

Post »

Witam.No no....przyznam,że jestem pod wrażeniem aż takiej kolekcji.Oraz jej posiadaczki.Samego podlewania i doglądania tego zajmuje sporo czasu.Już nie wspomnę ile miejsca zajmuje.Nie wiem, czy bym tak potrafiła.Choć sama jestem miłośniczką kwiatów(niekoniecznie hojowych).To co tutaj widzę to już chyba wręcz prawdziwa pasja lub...........jakiś wirus zaatakował :;230 .Podziwiam za cierpliwość i wielką,ogromną miłość hojową.Z ciekawością będę zaglądać i podglądać dalszy rozwój i powiększanie się kolekcji.Pozdrawiam serdecznie Iwona.
rośliny domowe///
rośliny ogrodowe///wymiana
Pozdrawiam serdecznie
ODPOWIEDZ

Wróć do „Moje doniczkowe, domowe, balkonowe, egzotyczne, tarasy. ZDJĘCIA.”