Aprilkowy las cz.6

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
sweetdaisy
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3531
Od: 15 sty 2015, o 19:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Aprilkowy las cz.6

Post »

Spoko, jak się kliknie to się otworzą większe ;:183
Fajnie wyszły Tobie te donice ;:108 Kupę kasy pewnie wydałaś, ale efekt jest ;:333
Pozdrawiam, Zuza
----------------------------
Słoneczny kawałek mojego miejsca na ziemi I, II, III
Awatar użytkownika
daysy
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4554
Od: 13 lut 2014, o 12:45
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: woj.łódzkie

Re: Aprilkowy las cz.6

Post »

Wow, cudny przedogródek, superaśne donice, no to troszkę poszalałaś finansowo ;:oj . Ale za to jak się zrobiło elegancko ;:oj ;:138 ;:138 ;:138 . Będzie co podziwiać w przyszłym sezonie, jak roślinki podrosną i wypełnią donice ;:224
Pozdrawiam Daysy
Zapraszam
Róże i bajkowy świat ogrodów 2018
Awatar użytkownika
jolcia1212
500p
500p
Posty: 930
Od: 8 gru 2009, o 21:45
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: okolice warszawy

Re: Aprilkowy las cz.6

Post »

Moja na początku deklarowala zmianę kierunku, ale pomysł upadł. Jest teraz zadowolona i nie widzę żeby strasznie obciążały ją te studia. Chyba ma czas na wszystko. Myślę że to dobrze. Niech łapie oddech przed wyścigiem szczurów
Awatar użytkownika
dorotka350
-Moderator Forum-.
-Moderator Forum-.
Posty: 5492
Od: 26 maja 2014, o 20:18
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Aprilkowy las cz.6

Post »

Nadrobiłam zaległości i widzę duże zmiany ;:138
Kamienne ławki w sam raz na podziwianie różanki, świetny pomysł ;:215
A przedogródek i nowe murki bardzo mi się podobają ;:333 Fajnie to wszystko wymyśliłaś, a i posadzone rośliny pasują.
Jest też nowy lokator :) , to teraz masz już niezły zwierzyniec :D Dwa psy, dwa koty, coś jeszcze pominęłam? Ciekawa jestem czy koty śpią z wami w sypialni, czy może psy?
Napisałaś u mnie, że Twoje róże odmówiły współpracy...A ja widzę, że kwitną i nie jest tak źle ;:224 Ciekawa jestem jak tam Leosie? Szykują się do powtórki? Moje w pączkach i powoli otwierają pierwsze kwiaty :)
Filemon24
1000p
1000p
Posty: 1457
Od: 1 sie 2014, o 14:59
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: północne mazowsze

Re: Aprilkowy las cz.6

Post »

donice - rewelacja, co masz za hortensje tam posadzoną nie zagai ci tej donicy?
Awatar użytkownika
cyma2704
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11784
Od: 5 mar 2013, o 17:31
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Aprilkowy las cz.6

Post »

Jolu donica z rozchodnikami znakomita, masz świetne wyczucie. ;:196 Iglak, żeby zimą było zielono, rozchodniki od marca, a potem rozplenice. ;:215
Awatar użytkownika
Margo2
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 25163
Od: 8 lut 2010, o 12:14
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Aprilkowy las cz.6

Post »

Nareszcie dotarłam powisieć na płocie
I szczęka mi opadła
Ja też muszę to zobaczyć. Ale to dopiero w przyszłym roku
April
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7793
Od: 8 lut 2012, o 12:22
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: mazowsze

Re: Aprilkowy las cz.6

Post »

Wreszcie udaje mi się w miarę regularnie zaglądać na forum. Jeszcze mam dużo zaległości z odwiedzaniem ale postęp jest, przyznacie :;230
Wczoraj pieliłam. Na rabacie PN, która była dla mnie niedostępna na okres prac zielicho porosło do kolan :;230 Wzdłuż podjazdu mam wprawdzie sporo nowego miejsca ale przygotowanie tam ziemi potrwa niestety do wiosny. Zaczęłam wygrzebywać gruz. Potrwa to chyba z miesiąc. Potem trzeba nawieźć ziemi bo podjazd jest znacznie wyżej....

Zuza, wiem że się otworzą większe ;:168 ale komu by się chciało ;:306 O podjazdach i małej architekturze wokół domu marzyłam cztery lata od ukończenia budowy. Wolałam poczekać dłużej a zrobić tak jak to sobie zaplanowałam. Zero tolerancji dla prowizorek. Tegoroczne wakacje a może i przyszłoroczne leżą na piasku zamiast mnie ;:224 Ale było warto. Nie wszystko jeszcze mogę pokazać, to dopiero połowa szaleństwa :wink:

Daysy miło mi że tak odbierasz moje projekty. Bardzo starałam się nie naćkać wszystkiego w tych donicach , dla szybkiego efektu. Nie było łatwo. Na wiosnę będzie tam jeszcze masa białych tulipanów ;:108 Muszę tylko kupić :lol: Trawy dostają Florowit żeby szybko podrosły. W realu wygląda to znacznie lepiej.

Jolcia, z dziećmi to tak bywa. Mój też się nie przepracowuje :;230 Przeraża mnie to czasem :?

Witaj Dorotko, dziękuję za sympatyczny wpis. Takie słowa dają kopa do działania. A zwierzyniec jest większy :;230 zapomniałaś o wężu ;:306
A w sypialni śpię sama, znaczy bez zwierząt ;:224 Każdy ma swoje miejsce a w tej hierarchii ja jestem najważniejsza, nie będą mi się futra turlały po pościeli ;:130
A róże kwitną może trzy z ponad stu, więc raczej rewelacji nie ma ;:174 Pytasz o Leosie, aż poszłam im się przyjrzeć. Mają malutkie pączuszki, nie wiem czy zdążą przed zimą ;:306 Ale ja je bardzo mocno pocięłam po kwitnieniu...Teraz Edeny obok nich będzie musiały reprezentować różankę.

Filemonku, tam jest posadzona Polar Bear, tylko jedna na ponad dwa metry. Będzie dobrze.

Sonieczko, miód lejesz na moje serce ;:168 Mów mi tak jeszcze...i wiosną będą białe tulipany w dużej ilości. Może być?

Margo, płot niewygodny, już lepsze kamienne ławki :;230 Zapraszam, szkoda że dopiero w przyszłym roku ale może do tego czasu uporam się z PN rabatą, która jest obrazem nędzy i rozpaczy. Wczoraj trzepałam bukszpany bo po wierzchu ok ale w środku mają tony cementu. Nie daje rady tego wypłukać. To samo modrzew na pniu. Piorę go i piorę a co przeciągnę ręką po pędach to białe zostaje ;:223 Dobrze że on na zimę zrzuca to sam się oczyści. Gorzej z cisami i bukszpanami. Floksy chorują...Ale już nie narzekam, jest pięknie, tak jak sobie wymarzyłam :tan


Obrazek Moje baaaardzo nieliczne jeżówki, zwłaszcza że z kilku sadzonek tej odmiany, zakwitła tylko ta jedna. Honoire Jobert.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek Jeżówki Green Line, wyższe ale położyły mi się brzydko. Nie ma co fotografować...

Obrazek

Obrazek moja własna rozplenica Hameln zaczyna kwitnąć

Obrazek Tak wygląda front domu w całości. Kompozycja wszystkich mini rabatek i jedno z wejść do ogrodu.

Obrazek jeszcze mini rabatka pod murkiem. Coś mi wlazło z ozorem w kadr..... Róża Lykkefund, żurawki Mint Julep, turzyca Evergold i perovskie. Trochę sklecona z tego co już miałam ale myślę że wyszło ok. Najwyżej w przyszłym roku będę przesadzać.

Obrazek

Obrazek
Na koniec czyniąca honory na rabacie pustaczkowej: Moonlight Pembertona


Obrazek
Awatar użytkownika
Tolinka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1715
Od: 1 mar 2013, o 23:30
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Aprilkowy las cz.6

Post »

Aprilku mini rabaty efekt WOW!! ;:215 jak ja kocham murki ;:173 Front domu bardzo reprezentacyjny ,warto było poczekać ;:108 Miałam nadzieję że chociaż u ciebie w lesie róże mają troszkę więcej cienia i pokażesz nam piękne kwitnienia ,ale piszesz że i u ciebie upały zrobiły swoje ;:174 no cóż trzeba liczyć na deszcze,do zimy jeszcze sporo czasu ,jeszcze nam panienki odwdzięczą się za te nasze starania i hektolitry wody w nóżki ;:333 Czekam na powtórkę twoich Edenów ;:167
koziorozec
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10594
Od: 22 sty 2013, o 21:52
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: małopolska

Re: Aprilkowy las cz.6

Post »

Witaj Jolu,tyle nowości u Ciebie ,że nie można wyjść ,donice kostkowe super wyszły i dołożyły elegancji,do całości jest po prostu pięknie,pozdrawiam i miłego dnia :wit
Awatar użytkownika
Alania
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10449
Od: 17 lip 2008, o 21:55
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: małopolska

Re: Aprilkowy las cz.6

Post »

Rewelacyjnie wygląda front domu - podoba mi się z tą kostką ;:138 ;:215
vimen
Przyjaciel Forum - Ś.P.
Przyjaciel Forum - Ś.P.
Posty: 2781
Od: 11 sty 2015, o 16:21
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Aprilkowy las cz.6

Post »

Super ;:215 Jak mnie się marzą takie wydzielone rabaty... A mój eM nawet nie che ze mną po kamień jeździć :(
Awatar użytkownika
nifredil
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4371
Od: 26 mar 2012, o 23:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Aprilkowy las cz.6

Post »

Jolu, świetnie to wszystko wygląda ;:oj . Przedogródek w formie mini rabat i ten kolor kostki.. bardzo eleganckie ;:180
Położonymi jeżówkami się nie przejmuj, bo moje w większości jakoś tam wyglądają tylko dzięki temu, że są podwiązane do małych bambusów ;:224
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”