Działka na Kaszubach 2010

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
Steasi
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3181
Od: 2 wrz 2010, o 20:47
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Soczewka/ Płock

Re: Działka na Kaszubach 2010

Post »

Czy piękne to zobaczymy- w każdym razie zapraszam do mnie na tulipany.Mam odmiane która mi się pięknie rozmnaża i kwitnie :)
A już takie tkniecie- ona ma już krokusy :shock:
:;230
grapesz
Przyjaciel Forum - Ś.P.
Przyjaciel Forum - Ś.P.
Posty: 137
Od: 4 mar 2010, o 16:36
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Działka na Kaszubach 2010

Post »

Ja mojego ogródka nie będę już uprawiała, bo mi zdrowie nie pozwala.
Patrzę na niego z okna. Cieszę się, że cieszycie się swoimi roślinkami i mogę je tu oglądać. Kiedy mnie nie było na forum to chorowałam i w miedzy czsie uczyłam się kodu html. Zostałam przeszkolona i umiem stworzyć stronę www. Założyłam ją sobie, ale jak na tę chwilę wkleiłam tam swoją grafikę i kilka zdjęć. Jeżeli ktoś zechce obejrzeć, to zapraszam do odwiedzin, adres w stopce. http://grapesz.republika.pl/albums.html
Pozdrawiam grapesz.
Awatar użytkownika
EwkaEs
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 9776
Od: 9 lip 2008, o 20:28
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: południe kraju

Re: Działka na Kaszubach 2010

Post »

Ambo-patrząc na to zeszłoroczne zdjęcie upewniam się,że dobrze zrobiłam sadząc w nieco mrocznym Podwórkowym prawie same żółte krokusy,lepiej je tu widać.A dysk zewnętrzny na zdjęcia to cenny nabytek!
Awatar użytkownika
AniaDS
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 14304
Od: 23 sie 2008, o 00:13
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: małopolska
Kontakt:

Re: Działka na Kaszubach 2010

Post »

Już mi się marzy takie krokusy na żywo zobaczyć ;:167
Awatar użytkownika
Lusia 57
1000p
1000p
Posty: 1429
Od: 8 sty 2011, o 13:42
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Kociewie

Re: Działka na Kaszubach 2010

Post »

Przypomniałaś mi Ambo o krokusach. Coś mi je zjadło i zapomniałam dosadzić. Szkoda.
Moje zdjęcia też trzymam na dysku zewnętrznym ale dlatego, że korzystam z męża i córki komputerów. Brak własnego komputera trochę mi utrudnia zaglądanie na to forum. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
amba19
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7946
Od: 11 kwie 2007, o 20:04
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Gdańsk/Chrztowo

Re: Działka na Kaszubach 2010

Post »

Paulo - a masz wstawione zdjęcia tych tulipanów? Muszę koniecznie do Ciebie zajrzeć.
Grażyno-Grapesz - bardzo mi przykro z powodu Twoich problemów zdrowotnych. Dobrze, że znalazłaś sobie inne, oprócz ogrodu zainteresowanie. Tworząc grafiki komputerowe wypełnisz sobie czas i nie nadwyrężysz zdrowia - tak jak podczas pracy w ogrodzie. Życzę Ci powodzenia i zaglądaj chociaż wirtualnie do naszych ogródków.
EwuniuEs - powiem więcej - bardzo dobrze zrobiłaś ;:138 Zobaczysz - jak żółte kwiaty rozświetla to miejsce. Ja bardzo lubię żółty kolor w ogrodzie. Szczególnie wczesną wiosną i w pochmurne dni.
AniuDS - to chyba każdemu z nas się już marzy aby zobaczyć jakiś kwiatek w naturze. I chyba wszyscy kupujemy sobie kwitnące namiastki wiosny. Ja mam aktualnie prymulkę z LIDLA w takim ładnym fiołkowym kolorze :lol:
Lusiu - a jesteś pewna - że to coś pożarło wszystkie cebulki? Może coś zostało w ziemi i wiosną zakwitną jakieś niespodzianki?
Taaaak, wspólny komputer to nie jest to - co lubię najbardziej.....
. Miałam kiedyś spółę z synem. Niestety- on zawsze miał argumenty nie do odrzucenia - jeśli chodzi o korzystanie z kompa. Dobrze, że spółka trwała krótko i że pracowaliśmy wówczas w zupełnie innych godzinach. Ja dopadałam do kompa jak tylko wracałam z pracy. A byłam wygryzana - jak tylko synuś zawitał do domu :;230
Awatar użytkownika
christinkrysia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8379
Od: 26 maja 2006, o 18:37
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Ostróda

Re: Działka na Kaszubach 2010

Post »

Witaj Ambo prezent na dzień Babci wyjątkowo udany ale skoro samemu się wybiera to trudno się dziwić - dobra rzecz bo faktycznie zdjęć coraz więcej. Do tego rodzinne i dysk pełny.
Ja sporo zdjęć, dokumentów i filmów mam na WindowsLive - łatwe i na każdym komputerze mam do nich dostęp. Do tego Album na Picassa i jakis mały wirtualny na bieżące dane zapewnia mi w miarę poczucie bezpieczeństwa choć nigdy do końca nic nie jest pewne.
Miałam dużo plików pogrupowanych na pendrive i po kilku miesiącach nie było do nich dostępu. Sporo zdjęć wtedy straciłam z pierwszych poczynań na działce .
Jakiej wielkości kupiłaś ?
Awatar użytkownika
amba19
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7946
Od: 11 kwie 2007, o 20:04
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Gdańsk/Chrztowo

Re: Działka na Kaszubach 2010

Post »

Krysiu - nieduży - 320. Odradzono mi większy ze względu na to, że mój laptop jest stary i mógłby sobie nie poradzić.
Ale to co kupiłam to i tak kilka razy więcej niż ma mój komp. No i jak zwykle uchytrzyłam się na promocję ;:112
Awatar użytkownika
renszpaks-1
50p
50p
Posty: 56
Od: 24 mar 2010, o 16:25
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: wielkopolskie

Re: Działka na Kaszubach 2010

Post »

Amba! Wspaniały pomysł ten twój nowy wątek! Zachęcam wszystkich nacieszyć się pięknymi polnymi kwiatami na nowym wątku Amby! Cudo po prostu! Amba gratuluję! ;:196
Awatar użytkownika
AniaDS
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 14304
Od: 23 sie 2008, o 00:13
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: małopolska
Kontakt:

Re: Działka na Kaszubach 2010

Post »

A gdzie ten wątek? :shock:
Awatar użytkownika
tara
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 12972
Od: 16 mar 2008, o 22:01
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Koszalin

Re: Działka na Kaszubach 2010

Post »

ja też pytam, gdzie?
Spis moich wątków. Wątek aktualny.
Up­ra­wiam swój ogród marzeń
Awatar użytkownika
Ignis05
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8313
Od: 16 gru 2009, o 14:08
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Niedaleko Gdańska

Re: Działka na Kaszubach 2010

Post »

Aniu i Taro
Wątek "Kwiaty polne", o który pytacie Marysię, jest tutaj
http://forumogrodnicze.info/viewtopic.p ... &start=364
:wit
Awatar użytkownika
amba19
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7946
Od: 11 kwie 2007, o 20:04
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Gdańsk/Chrztowo

Re: Działka na Kaszubach 2010

Post »

Dziewczyny Renszpaks, AniuDS, Taruniu i Krysiu- to nie jest nowy wątek. Cofnęłam się do pierwszej strony i okazało się że założyłam go w czerwcu 2007 roku,
Uświadomiło mi to że właśnie rozpoczął się mój PIĄTY rok na forum ;:154
Naprawdę sobie nie zdawałam sobie sprawy, że to już tyle czasu. Mój pierwszy wpis jest z 15 kwietnia 2007 roku.
Nawet pamiętam jak trafiłam na to forum. Szukałam informacji na temat przycinania wierzby płaczącej. Wpisałam w google....i tutaj znalazłam dużo informacji na ten ( i nie tylko ten :lol: ) temat. No i tak już zostałam........
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”