Zamówienie nasion

Warzywa w gruncie i pod osłonami.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
jokaer
-Moderator Forum-.
-Moderator Forum-.
Posty: 7400
Od: 14 lut 2008, o 08:21
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Pogórze Ciężkowickie 385 m npm; na granicy Małopolski z Podkarpaciem

Re: zamawianie nasion

Post »

Darbo, niewykluczone :D

Do wszystkich którzy jeszcze zamawiali końcówki nasion :

dzisiaj wysłałam nasiona
Pozdrawiam- Jola Spis treści w uprawie warzyw
----------------------------------------------------
Sprzedam/Kupię/Wymienię Moje krzyżówki Na pohybel zimie
Awatar użytkownika
InaS
50p
50p
Posty: 64
Od: 22 sty 2012, o 22:00
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: zamawianie nasion

Post »

Witam
Dziękuję bardzo -dzisiaj nasionka dotarły.
Pozdrawiam
pozdrawiam, Justyna

,,Na H to może być Meksyk, może być Texas!... A na H! Zaraz moment, to będzie w Południowej... tych różnych krajów dużo na H... to może Ohio!,, Alternatywy 4
Awatar użytkownika
Cebula
20p - Rozkręcam się...
20p - Rozkręcam się...
Posty: 27
Od: 18 sty 2012, o 17:08
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: powiat Warszawa Zachód

Re: zamawianie nasion

Post »

Nasionka dotarły, bardzo dziękuję :)
Monika
Awatar użytkownika
Maraga
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2589
Od: 5 lut 2011, o 13:05
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: dolnośląskie

Re: zamawianie nasion

Post »

Jokaer!

Równiez otrzymałam dzisiaj nasionka.Dziękuję ;:196
Awatar użytkownika
termic88
500p
500p
Posty: 539
Od: 18 paź 2011, o 02:00
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Tarnów

Re: zamawianie nasion

Post »

:wit Ja mam takie pytanie związane bardziej z tą stronką na której zamawiane były nasionka. Widać że do naszego kraju już można zamawiać ale opłata za to to w jaki sposób? zwykły przelew z konta czy kartą kredytową typu visa i jakiś systemem coś jak PayPal bo bardzo jestem ciekawa. :roll: miałam zamawiać w tym roku ale z funduszem kiepsko wiec to dopiero marzenia na następny rok.. dziękuję za wszelką odpowiedź ;:180
"Zawsze warto być człowiekiem, Choć tak łatwo zejść na psy" - moja ulubiona sentencja, zespół Dżem
Hymn spokoju, Moje nadwyżki
Pozdrawiam, Teresa.
Awatar użytkownika
esony1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1302
Od: 27 lis 2010, o 20:09
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: wawa

Re: zamawianie nasion

Post »

Wydaje mi się że najprostszy sposób to przez Paypal. Zakładasz konto... przelewasz ze swojego konta na konto Paypal odpowiednią kwotę i po problemie. Moim zdaniem PayPal pobiera jak najmniejszą prowizję od transakcji zamiany PL na odpowiednią walutę, chyba że masz konto walutowe ... ale wtedy byś się nie pytała... :)
w PayPalu możesz od razu sobie przeliczyć ...
pozdrawiam
Edyta
Awatar użytkownika
termic88
500p
500p
Posty: 539
Od: 18 paź 2011, o 02:00
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Tarnów

Re: zamawianie nasion

Post »

;:138 Dziękuję bardzo za szybką odpowiedź!! Jak mi się coś trafi to zamówię jeszcze w tym roku ale na to małe szanse :(( bardziej czekam na akcję wymiany nasion, może trafią mi się jakieś ciekawe odmiany pomidorków przede wszystkim! Bardzo dziękuję ;:180 pozdrawiam :uszy
"Zawsze warto być człowiekiem, Choć tak łatwo zejść na psy" - moja ulubiona sentencja, zespół Dżem
Hymn spokoju, Moje nadwyżki
Pozdrawiam, Teresa.
Awatar użytkownika
jokaer
-Moderator Forum-.
-Moderator Forum-.
Posty: 7400
Od: 14 lut 2008, o 08:21
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Pogórze Ciężkowickie 385 m npm; na granicy Małopolski z Podkarpaciem

Re: zamawianie nasion

Post »

Prostuję :) , w tym sklepie, w którym były zamawiane te nasiona,
nie można było płacić przez paypala,
tylko kartą kredytową - system sam przeliczył wartość dolarów na złotówki i z rachunku pobrał złotówki
Pozdrawiam- Jola Spis treści w uprawie warzyw
----------------------------------------------------
Sprzedam/Kupię/Wymienię Moje krzyżówki Na pohybel zimie
Jania
0p - Nowonarodzony
0p - Nowonarodzony
Posty: 8
Od: 17 sty 2012, o 08:04
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: częstochowskie

Re: zamawianie nasion

Post »

Jolu, wczoraj wysłałam Ci posta, ale go nie widzę; przepraszam- ale wiesz,że ja mam teraz pocztę "na popych ręczny":) Nasionka otrzymałam - bardzo dziękuję. Szkoda,że wcześniej nie zauważyłam, bardzo dobry pomysł ze wspólnym zamawianiem nasion.
A może będziecie coś jeszcze wspólnie zamawiać? nawet w polskich źródłach: pomidorlandii, Franchi, czy cos z holenderskich... Mają takie duże pakiety , a wiadomo, że na próbę wystarczy 3-4 nasiona czy część opakowania warzyw hol.
???
pozdrawiam, JANIA
Awatar użytkownika
termic88
500p
500p
Posty: 539
Od: 18 paź 2011, o 02:00
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Tarnów

Re: zamawianie nasion

Post »

jokaer pisze:w tym sklepie, w którym były zamawiane te nasiona, nie można było płacić przez paypala,tylko kartą kredytową - system sam przeliczył wartość dolarów na złotówki i z rachunku pobrał złotówki
A można by było zapłacić kartą visa, oczywiście rachunku bieżącego? To chyba ogólnie przyjmowana karta na świecie? Nie chce cholerka specjalnie na to otwierać kartę kredytową :evil: albo będę musiała po prostu coś kombinować.
"Zawsze warto być człowiekiem, Choć tak łatwo zejść na psy" - moja ulubiona sentencja, zespół Dżem
Hymn spokoju, Moje nadwyżki
Pozdrawiam, Teresa.
11krzych

Re: zamawianie nasion

Post »

Żadna Visa. Przez internet płaci się tylko i wyłącznie wirtualnymi kartami kredytowymi a nie prawdziwymi. To Cię uchroni od kłopotów. Zadzwoń do swojego banku i spytaj czy udostępniają taką usługę. Jak nie, to zmień bank. Mamy 2012 rok.
Awatar użytkownika
termic88
500p
500p
Posty: 539
Od: 18 paź 2011, o 02:00
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Tarnów

Re: zamawianie nasion

Post »

:oops: aha! A to sorki!! Nie wiedziałam nawet... ;:14 ale ze mnie młotek :/ bo nigdy nie robiłam takich rzeczy :d teoretycznie to młoda jstem dopiero w tych sprawach! A to się dowiem i zobacze jak dalej ;)) tak czy siak to dopiero za rok na takie coś się szarpnę!! Dziękuję za wszelką próbę wytłumaczenia mi spraw płatnościowych :)
"Zawsze warto być człowiekiem, Choć tak łatwo zejść na psy" - moja ulubiona sentencja, zespół Dżem
Hymn spokoju, Moje nadwyżki
Pozdrawiam, Teresa.
Awatar użytkownika
termic88
500p
500p
Posty: 539
Od: 18 paź 2011, o 02:00
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Tarnów

Re: zamawianie nasion

Post »

:wit I chciałam właśnie odpisać koleżance (jeśli mogę się tak zwracać!)
Jania! Ja mam troszeczkę nasion w sumie z ubiegłego roku ale wtym też zamierzam z nich siać więc jeśli się nie boisz takich 1-rocznych to mogę podesłać po kilka ziarenek. :roll: Jeśli jesteś zainteresowana mogę ci napisać odmiany. 11 sklepowych i 28 odmian ze sklepu właśnie tomatohobby i pomidorlandii.
A zamawiać będę gdzieś w połowie lutego z tomatohobby.eu - kolejne 22 nowe inne odmiany (zamawiałam właśnie w zeszłym roku i bardzo cieszyły mnie te uprawy z tych nasion). Jeśli będziesz dalej zainteresowana to mogę zaofiarować po 2-3 nasionka na próbę! Reszta pójdzie na sadzonki dla mnie i znajomych z pracy :tan
Powoli robi mi się prawdziwy zestaw tych odmian.. :;230 a jeszcze mam niemiłosierną ochotę wziąść udział w akcji wymiany nasion może trafie na jakieś cudeńka! Mam tylko problem czy z tych nasion sklepowych i z witryn można co roku samemu produkować nasiona z owoców. Czy będą tak samo owocować? Czy mogą wyjść jakieś dziwaki?
"Zawsze warto być człowiekiem, Choć tak łatwo zejść na psy" - moja ulubiona sentencja, zespół Dżem
Hymn spokoju, Moje nadwyżki
Pozdrawiam, Teresa.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Uprawy WARZYWNICZE”