Moja familokowa oaza spokoju cz.5

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
EwkaEs
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 9776
Od: 9 lip 2008, o 20:28
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: południe kraju

Re: Moja familokowa oaza spokoju cz.5

Post »

Jadziu-fioletowa NN i biały hibiskus dużej urody!
Awatar użytkownika
JAKUCH
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 33424
Od: 19 paź 2008, o 21:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Bytom

Re: Moja familokowa oaza spokoju cz.5

Post »

WITAM WSZYSTKICH MOICH GOŚCI . Jestem już z powrotem okna umyte,porządki u mamy porobione . Dziś przyszła kolej na ogródek . Cały dzień go porządkowałam ,ale to na razie tak pro -forma gdyż jak przyjdą nowe nabytki to trzeba je gdzieś ulokować . Dziś zakwitła już ostatnia lilijka

EWUNIU ten biały hipek tez mi się podobał dlatego go kupiłam . Jestem ciekawa czy w przyszłym roku równie pięknie zakwitnie jak w tym ;:196

ANIU już nie mogę się doczekać na sobotę ,a patyczek z NN masz zaklepany . Napisz kiedy dla Was będzie najlepiej my postaramy się dostosować gdyż jesteśmy praktycznie na miejscu ;:196

ALUTKU dawno Cię nie było . Trochę pracy mnie to kosztowało ,ale jak całkowicie skończę to mam nadzieję ,że będzie mi się podobać . Mój M twierdzi ,że do ogródka idzie sie odpoczywać a nie pracować . Ja natomiast odpoczywam przy pracy ;:196 . Hipek jest dopiero od niedawna u mnie ,ale jeszcze nie zimował . Chcę go okryć na zimę mam nadzieję ,że nie marznie i zachwyci mnie swoimi kwiatami w przyszłym roku

KRYSIU mam nadzieje ,że nie na długo Ci znikłam ,gdzyż byłam zawieżć Mamę do domu . ;:196 . Ta lawendowa różyczka kwitnie tylko 2 razy . Chyba będe jej musiała zmienić miejsce ,albo dać dużo papu . . Kupiłam sobie trawę co Ty na to

IRENKO piękna różyczka . Wiesz jak ja je uwielbiam ;:180 za życzenia ;:196

IWONKO ona widocznie jest mało atrakcyjna :;230

KRYSIU gdybym miała tyle roboty co Ty też bym dostała deprechę . Nic sie nie stało ,ale za pamięć ;:180 Teraz jak zaczną się roboty w drugim ogródku ,to na pewno w ogóle nie będziesz miała dla nas czasu . Ogródek najważniejszy . Kurcze chciałoby się jeszcze raz mieć te 18 ale rozum terażniejszy ;:224 ;:196

IWONO -onko nawet bez życzonek na razie mam dość zapału do pracy. Spotkasz się z nami na wystawie w sobotę ;:180 ;:196



Obrazek moja wielgachna dalia Obrazek trawiasty zakup Obrazek moje badylki Obrazek
Pozdrawiam gorąco Jadzia.
Oaza Linki Grupa Śląsk, Aktualny wątek
Awatar użytkownika
Zyta
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2939
Od: 21 maja 2008, o 21:38
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie
Kontakt:

Re: Moja familokowa oaza spokoju cz.5

Post »

Jadziuś - u Ciebie jeszcze takie zdrowe roślinki, moje w większości zmarniały po tych deszczach.
co to jest na ostatniej fotce?, chyba też to kupiłam ale nie pamiętam nazwy...
Przesyłam ;:196
Awatar użytkownika
JAKUCH
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 33424
Od: 19 paź 2008, o 21:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Bytom

Re: Moja familokowa oaza spokoju cz.5

Post »

ZYTKO to jest jeżówka . Trochę już się postarzała no ,ale cóż idzie jesień . Też przesyłam Ci ;:196
Pozdrawiam gorąco Jadzia.
Oaza Linki Grupa Śląsk, Aktualny wątek
Awatar użytkownika
Tosia1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 12603
Od: 13 mar 2010, o 16:48
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Chorzów

Re: Moja familokowa oaza spokoju cz.5

Post »

:wit Fajna ta trawa! ja też chcę taką!!! ;:98 ;:94 ;:98
Co zasiejesz, to zbierzesz
Malutki ogródeczek Tosi - cz.14. Zapraszam serdecznie!
Wcześniejsze wątki.
Awatar użytkownika
hal1959
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8778
Od: 13 mar 2008, o 19:52
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: zachodniopomorskie

Re: Moja familokowa oaza spokoju cz.5

Post »

Mam podobnego białego Hibiskusa,tylko pojedynczego,ale dopiero w pąkach :roll: ,
jedyny który przetrwał ostatnią zimę.
Biała dalia ogromna,ja mam z takich dużych żółtą :wink:
Trawkę kupiłaś ładną ;:108
Pozdrawiam.Halina
Hal-Linki
Aktualne
Awatar użytkownika
tara
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 12972
Od: 16 mar 2008, o 22:01
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Koszalin

Re: Moja familokowa oaza spokoju cz.5

Post »

widzę oznaki choroby rozpoznanie kliniczne: T r a w a - oj grozna, powiem nawet nieuleczalna, ja też już
załapałam wirusa a tak się broniłam, dalie jak ja je uwielbiam tej zimy nie przetrzymały i koniec kropka będę tylko podziwiać Wasze, wpadnę tez do Ciebie, pozdrawiam
Spis moich wątków. Wątek aktualny.
Up­ra­wiam swój ogród marzeń
Awatar użytkownika
Irena37
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3390
Od: 15 sty 2008, o 18:27
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Moja familokowa oaza spokoju cz.5

Post »

Jadziu u ciebie nie widać jesieni, jeszcze jest kolorowo, kwitną piękne róże, jeżówka i cudownie hibiskus. Trawiasty zakup super. Pytałaś w moim wątku o nazwę białych kwiatków (str. 26), jest to anafalis perłowy.
Awatar użytkownika
JAKUCH
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 33424
Od: 19 paź 2008, o 21:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Bytom

Re: Moja familokowa oaza spokoju cz.5

Post »

WITAM MOICH GOŚCI PO PRACOWITYM DNIU . Dziś przygotowywałam miejsce na nowe różane zakupy ;:224 musiałam także posadzić trawkę no i tam takie różne przemeblowania . Można uznać dzisiejszy dzień za niezmarnowany chhociaż w tej chwili już zaczyna popadywać sobie deszcz .

IRENKO ta jeżówka to nowy zakup jest niziutka nie wiem czy urośnie większa . Muszę się za im rozejrzeć bardzo mi się podobają jego kwiaty . Hipek to również nowy zakup i chyba będę go musiała okryć na zimę ;:196 .

ANIU ,ale to tylko 1 trawa gdyż ta mi się podobała. Wiem ,że tu panują grożne choroby i w dodatku zakażne :;230 . Moje ubiegloroczne dalie zmarzły ,gdyż sąsiadowi nie chciało się zmknąć okienka w piwnicy :evil: ;:196

HALINKO tylko ta jedna trawa i nic więcej ,gdyż bardzo mi się podobała u Krysi i zachorowałam na nią . Ta dalia jest naprawdę ogromniasta miałam tez taką oranż ,ale mi zmarzła

TOSIU jak się rozrośnie to się z Tobą podzielę ,a może na wystawie ją sobie kupisz ;:196 Gdybym wiedziała szybciej to już byś ją miała
Obrazek Obrazek
Pozdrawiam gorąco Jadzia.
Oaza Linki Grupa Śląsk, Aktualny wątek
Awatar użytkownika
grazka24
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 961
Od: 19 maja 2010, o 13:21
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: m.Łódź

Re: Moja familokowa oaza spokoju cz.5

Post »

Jadziu,ładniuchne te widoczki.Takie uporządkowane rabatki. faktycznie widać duży wkład Twojej pracy.Bez chwaściorów.Czy cały ogród taki wypucowany ?. Należy Ci się nagroda ;:136 i duża ;:196 .
Awatar użytkownika
an-ka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6978
Od: 12 sty 2009, o 21:10
Lokalizacja: Śląsk

Re: Moja familokowa oaza spokoju cz.5

Post »

Faktycznie Jadziu widać pracę w ogródku-czysty,piękny i porzadek do pozazdroszczenia.
Czekam na decyzję Nelusi o której wyjedziemy.Damy Ci znać ,oczywiście wcześniej.
Z patyczka bardzo się cieszę,może się ukorzeni.A to dla Ciebie mój najnowszy nabytek:

Obrazek
Awatar użytkownika
Gabriela
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10858
Od: 18 gru 2007, o 17:22
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: śląskie

Re: Moja familokowa oaza spokoju cz.5

Post »

Jadziu, zajrzyj na pw... :wit
Awatar użytkownika
Irena37
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3390
Od: 15 sty 2008, o 18:27
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Moja familokowa oaza spokoju cz.5

Post »

Jadziu nie poznaję twojego ogródka, niesamowita przemiana, rabaty urządzone super, zapełnione kwiatami. Kiedy ty to wszystko zrobiłaś. Zdjęcia z oddali przentują się wspaniale.
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”