Pierwsze koty za płoty V

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
slila1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6393
Od: 18 maja 2009, o 19:05
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Cieszyn

Re: Pierwsze koty za płoty V

Post »

Ja również nieśmiało zaglądam w poszukiwaniu przepięknych zdjęć, ciekawych wpisów, a tu taka smutna wiadomość.
Iwonko, jesteś silną kobietą i co by to nie było na pewno zostanie przez Ciebie pokonane i oby jak najszybciej. Czego z całego serca Ci życzę ;:167 ;:196
Pozdrawiam Lidka "Jest mowa kwiatów tajemna i cicha". Wincenty Pol
Moje wątki.
Moja działka cz.9
danuta z
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3367
Od: 26 cze 2011, o 11:58
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Pierwsze koty za płoty V

Post »

Róże,lilie,jeżówki i inne kwiatki pięknie u Ciebie kwitną,a Ty odpoczywaj,kuruj się i czekaj wiosny.Do zimy nie jest tak daleko,przez zimę
odpoczniesz,nabierzesz sił i wrócisz na działkę.Jestem tego pewna,że dasz sobie radę. ;:196
Bardzo dobrze,że rodzinka pomaga.Będzie dobrze.
Awatar użytkownika
Krychna
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2044
Od: 23 mar 2010, o 19:27
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Małopolska Beskid Wyspowy

Re: Pierwsze koty za płoty V

Post »

Witaj Iwonko ten rok i dla mnie od początku dziwny, ale już połowa za nami :D życzę Ci zdrówka i jak najmniej cierpienia. Dobrze że rodzinka pomaga i roślinki będą zadbane. Jestem ciekawa czy jeżówka Ci się przyjęła? Ja ostatnio plewiąc z rozmachu bo trawsko rośnie na potęgę wyrwałam sadzonkę którą zrobiłam sobie dodatkowo wtedy jak Tobie oddzielałam od matki :( Na przyszłą wiosnę muszę zrobić jeszcze raz. Jezóweczki zaczynają swój pokaz i u mnie co zawsze później też już niektóre kwitną,kupiona w tamtym roku Cherry Fluff pięknie kwitnie i fajnie się rozrosła. Pozdrawiam i jeszcze raz dużo, dużo zdrówka życzę ;:196 ;:196
Awatar użytkownika
anabuko1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 17213
Od: 16 sty 2013, o 17:19
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie/ Chełm

Re: Pierwsze koty za płoty V

Post »

Iwonko zgromadziłaś przepiękne odmiany róz ;:180
A i jezówki też masz śliczne.
Do tego przepiękne lilie i ten ich zapach.
Dalie ciekawe już pięknie kwitną. U mnie jeszcze nie wszystkie rozkwitły .
I liliowce też masz bardzo ładne.Hortensje.
Cały ogród wygląda jak zawsze bardzo ładnie. ;:63 ;:63
Co to za ciekawa i ładna roślinka https://www.fotosik.pl/zdjecie/096ef7d3c2050beb ??
Pozdrawiam ;:196
Awatar użytkownika
cyma2704
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11777
Od: 5 mar 2013, o 17:31
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Pierwsze koty za płoty V

Post »

Iwonko miło pooglądać piękne zdjęcia. ;:138 Róże czasem potrafią zaskoczyć, Twoim udało się zrobić Ci niespodziankę. ;:215
Chłopaki popracują na działce nie tak jak Ty, :wink: ale ważne że się starają. ;:167
Ściskam mocno i życzę dużo optymizmu, którego nigdy Ci nie brakowało. ;:168 Mnie zdecydowanie ułatwił powrót do zdrowia. ;:108
clem3
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4986
Od: 8 lip 2014, o 15:28
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Blisko południa Polski

Re: Pierwsze koty za płoty V

Post »

Iwonko z całych sił trzymam kciuki za twój szybki powrót do zdrowia ;:333 Działeczka przepięknie się prezentuje i wcale nie widać tam zaniedbania. Wszystko jest do nadrobienia ;:108
Iwonka1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5523
Od: 10 wrz 2015, o 20:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Kraina Tysiąca Jezior

Re: Pierwsze koty za płoty V

Post »

O sobie nie mam co pisać, bo i nie bardzo jest o czym, a i forum nie jest poświęcone mojej osobie ;:306 Na razie ciągle się rehabilituję, ale wszystko to będzie chyba służyć wzmocnieniu mięśni niż wyleczeniu i chyba niestety w końcu trafię pod nóż. Oczywiście nie uśmiecha mi się to, ale życie stało się już tak uciążliwe, że mam już serdecznie dość. Na działkę nie jeżdżę zupełnie, upały i nałożona dodatkowa choroba, skutecznie zatrzymały mnie w domu ;:145 Spróbowałam raz i nie był to przyjemny pobyt, chociaż zakończony deserem o jakim nawet nie śniłam. Działka w tym roku wbrew wszystkiemu i na przekór wszystkim, kwitnie jak oszalała, zupełnie nie zważając, że nie ma jej kto podziwiać. Aż szkoda, że nie mogę się nią zachwycać, ale w końcu przecież to minie. Nie mam wątpliwości, że część roślin stracę, zginą zduszone chwastami, ale większość powinna sobie poradzić. Średnio raz w tygodniu wszystko jest podlewane, borówki też się nie marnują, tylko gospodyni nie widaćObrazek

Wszystkim życzącym zdrowia Marysi, Gosi, Marcie, Lucynce, Anidzie, Jadzi, Uli, Danusi, Krysi, Ani, Soni i Małgosi serdecznie dziękuję, każdej z Was z osobna ślę uściski i całuskiObrazek Obrazek

Marysiu, Filip się stara, ale do poznania ogrodu jeszcze daleka droga ;:306

Gosiu, tak to już bywa, że życie nas zaskakuje swoimi planami wobec nas ;:108

Martuś, jeśli marzysz o różach bez kolców, to Oh!Wow szybciutko skreśl ze swojej listy :;230
To akant, nie szałwiaObrazek

Lucynko, Filip się stara, ale......Obrazek Jutro jedziemy na naukę jak odróżnić przekwitnięte kwiaty do świeżychObrazek

Jadziu, tak to Indian Ruffles ;:108 Jest prześliczna :tan

Danusiu, rodzinka nie ma wyjścia, chcą jeść muszą sobie ugotować ;:108 A przy okazji i o mnie zadbają ;:63

Krysiu, jeszcze w czerwcu jeżówka była, a teraz w takim gąszczu chwastów, nie wiem czy ją dojrzę :oops: Wszystko okaże się jesienią. Ogólnie nie jest to dobry rok dla moich jeżówek, kilka zginęło podczas zimy, kilka ledwo dycha, pozostałe mają się dobrze.

Aniu, to jest miniaturowa pysznogłówka, jedyna jaką mam ;:108 Oczywiście oprócz cytrynowej, ale ta pysznogłówki nie przypomina.

Soniu, o optymizm coraz trudniej, to teraz towar deficytowy. Ale staram się ;:108

Małgosiu, na szczęście nikt nie będzie mnie gonił, nadrobię na pewnoObrazek

Musicie wybaczyć mi nadmiar zdjęć, ale bywam tutaj tak rzadko, że aż szkoda, żeby te wszystkie cudowności oglądały tylko moje oczy. Część zdjęć nie podpisana i to również musicie mi wybaczyć, ale wkopane w ziemię znaczniki są zdecydowanie poza moim zasięgiemObrazek

Zacznę od deseru, chociaż jako deser, powinien być podany na końcu uczty. Ale mój zachwyt jest ogromy, że lada chwila wykipi, zaleje komputer i wszystko pójdzie z dymemObrazek. Zobaczyłam go u siebie o raz pierwszy. Ucztował na werbenie patagońskiej, a tej mam w tym roku bez liku, to może jeszcze u mnie zagości :heja

Obrazek

Obrazek

Obrazek

ObrazekObrazekObrazek

Lipiec

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Sierpień

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Do następnego razu ;:196
Awatar użytkownika
plocczanka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16693
Od: 31 lip 2014, o 21:16
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Pierwsze koty za płoty V

Post »

Iwonko, działeczka stara się, jak może, by sprawić Ci przyjemność w tej trudnej sytuacji i robi to znakomicie. ;:138 ;:138 Nawet paź królowej przyfrunął pocieszyć Cię i dać Ci dużo radości. ;:138 ;:138 ;:138
Pięknie kwitną moje ulubienice - lilie, prawdziwie drzewiaste, śliczne różyczki, jeżówki, dalie, hortensje, akanty, werbeny patagońskie, przetacznik Veronica "Christa" niesamowity, rudbekia 'Cherry Brandy wspaniała, aksamitki pysznią się swymi roztrzepanymi główkami. ;:433 ;:433 ;:433 No i smakowite czarne pomidorki. ;:92
Do pełni szczęścia powrót zdrówka niezbędny, niech więc wraca, czego z całego serca Ci życzę i poproszę Św. Ritę o wsparcie, bo Ona może zdziałać prawdziwe cuda. ;:167 ;:167 ;:167 ;:cm ;:cm
Pozdrawiam. Lucyna
Jesień życia wśród kwiatów, zwierząt i ptaków - cz. 15 Zapraszam.
Ani jeden ogród nie jest urządzony raz na zawsze.
Awatar użytkownika
lanceta
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3927
Od: 13 wrz 2010, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Dolny Śląsk-Legnica

Re: Pierwsze koty za płoty V

Post »

Iwonko, włożone serce i praca w ogród - długo będą procentować.
Wykorzystaj ten czas dla siebie, a my wszyscy Twoi fani - cierpliwie poczekamy na ciekawą prozę i cudne fotografie. Serdeczności ;:167
Awatar użytkownika
anida
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2021
Od: 26 sie 2015, o 21:28
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Augustów, strefa 5b

Re: Pierwsze koty za płoty V

Post »

Piękne wszystko, jak zawsze. Pozdrowienia ;:3 .
Pozdrawiam Anida

Nie należy mylić prawdy z opinią większości.
Awatar użytkownika
cyma2704
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11777
Od: 5 mar 2013, o 17:31
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Pierwsze koty za płoty V

Post »

Iwonko działka Cię pięknie powitała. ;:215 Majesty masz zjawiskową, ;:oj u mnie ostatnie dwa lata coś jej się nie podoba. ;:174
Paź ładnie pozował. ;:138
Rośliny sobie poradzą. Chwasty jednoroczne zima przetrzebi, a wiosną znajdziesz kogoś do pielenia. ;:108 Ja już zamówiłam pomoc na wiosenne porządki. :D
Ściskam mocno. ;:168
Awatar użytkownika
Maska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 42206
Od: 19 lut 2012, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Pierwsze koty za płoty V

Post »

Iwonko ogródek robi to wszystko dla Ciebie, żeby uśmiech gościł na Twojej buzi :D
Deserek był u mnie raz dwa lata temu na lawendzie i od tej pory więcej go nie widziałam, ale jak to się mówi nie tracę nadziei.
Przykro mi że cierpisz, ale do czasu jak zadziała jakaś metoda i potem tylko pozostanie niemiłych wspomnieniem.
Kwiaty masz prześliczne jakby chciały zaprzeczyć że trzeba się nimi ciągle opiekować, a róża Indian Ruffles po prostu sprawiła że szczęka mi opadła. Miałam już żadnych róż nie kupować...ale nie wiem! :lol: :oops:
Nie wiem jaka ingerencja jest możliwa i jakie są rokowania, ale popatrz mój M wiele starszy od Ciebie zdecydował się i życie stało się całkiem inne. Ściskam Cię serdecznie i obowiązkowo życzę zdrowia, bo to teraz najważniejsze! ;:196 ;:196
Awatar użytkownika
Beaby
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6354
Od: 16 lut 2014, o 13:16
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: śląskie

Re: Pierwsze koty za płoty V

Post »

Iwonko - ogród sobie doskonale radzi. Masz pięknie!
No i ten motyl ;:167 , fotka obłędna!
U Ciebie nawet Christa jest Christa, u mnie swój kształt ten przetacznik miał tylko w pierwszym roku teraz jakoś mu się nie chce spłaszczać.
Zdróweczka! ;:196
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”