Ogród 100 róż

Zdjęcia naszych ogrodów.
Awatar użytkownika
Annes 77
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11704
Od: 6 maja 2008, o 19:11
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: lubuskie

Re: Ogród 100 róż

Post »

Aniu nie żartuj sobie z kursem fotografowania,Ty robisz prześliczne fotki,uwielbiam je,są przejrzyste,prawdziwe ;:167
Novalis mnie zadziwia u Ciebie,jak tak dalej pójdzie i ja sobie go zamówię ;:306 Co to forum robi z człowieka? ;:306
Awatar użytkownika
justi177
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3224
Od: 22 wrz 2011, o 17:42
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Mazowsze, 6a/6b

Re: Ogród 100 róż

Post »

Wiesz, co, Ania?
Podoba mi się bardzo zdanie, które przeczytalam. Świetnie to napisałaś: wygładzenie rabaty i pozbycie się roślin kwitnących..... ;:180
Twój ogród jest juz piękny ;:180 aż strach się bać, jak będzie wygladać, gdy wszystko będzie dla Ciebie idealnie zgrane... ;:180

Acropolis jest niezwykłą różą.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
AnaAn
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1963
Od: 10 gru 2012, o 17:49
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Ogród 100 róż

Post »

Ania, Novalis, to bardzo fajna, zdrowa i zupełnie niekłopotliwa róża. Nawet robale się jej nie czepiają :)

Marta, wiadomo efekt zawsze będzie lepszy przy grupowych nasadzeniach; tam rosną 3 novaliski :)

Gosiu, ale Ty jesteś kochana. Sprawiłaś mi ogromną radość tymi akumulatorami... Jeśli tak, to czuję się niemal w obowiązku, aby dalej prezentować te swoje rabatki :;230
Fragment tej rabaty do przeróbki jest w poście z 03 września. Pokażę ją jeszcze przed zmianami i po :)
Gosiek, mój Acropolis ma już 5 lat (jesienią 2008 roku zakładałam ogród) i stąd ta różnica; daj mu trochę czasu.
Ja na drugi rok Avalon i parę innych gagatków potraktuję zapobiegawczo jakimś cudownym środkiem. Z paroma różycami też tak biegam po ogrodzie, m.in. z Andre le Notre. Od ubiegłego roku nietknięty ? rośnie wzorowo :)

Ania, bardzo jesteś dla mnie łaskawa ;:168 Kompletnie brakuje mi jednak techniki, a tego raczej intuicyjnie załatwić się nie da :)
Aniu, Novalis chodzi za Tobą już jakiś czas... Musisz wreszcie go przygarnąć :lol:


U nas dzisiaj raptownie się ochłodziło, a wczoraj było tak pięknie. W sobotę udało mi się nawet posiedzieć na leżaczku z gazetką... Iście dekadenckie uczucie... Nie pamiętam, kiedy tak leniuchowałam :)
Róże na szczęście pięknie kwitną. Niektóre dopiero powoli zaczynają...


Queen of Sweden
Obrazek


Mariatheresia
Obrazek


Kurfürstin Sophie ? na razie rozpoczęła niemka; na belgijkach ? duże pąki i piękne przyrosty :D
Obrazek

Obrazek


Parky
Obrazek


Princess Anne
Obrazek


Petticoat ? nietypowe kwiaty
Obrazek


Herkules
Obrazek


Novalis :)
Obrazek


William Shakespeare 2000
Obrazek

Cinderella ? nie jest obsypana kwiatami i ma długą przerwę w kwitnieniu, a szkoda, bo lubię jej kwiaty.
Obrazek


England?s Rose
Obrazek


Harlow Carr
Obrazek


Na zdjęciu dopiero zauważyłam, że Aleksandrę Princess de Luxemburg zaatakował mączniak
Obrazek


Ogólnie
Obrazek


The Shepherdess
Obrazek


St. Cecilia
Obrazek


Vesalius
Obrazek


Claire Austin
Obrazek


Ogólnie
Obrazek


trochę purpury... ;:167 ;:167
Obrazek


Gentle Hermione
Obrazek


naparstnica z Alan?em Titchmarsh?em; Monia, jeśli czytasz ? odszczekuję to co napisałam wcześniej ? kupiłabym go drugi raz :lol:
Obrazek


First Lady
Obrazek


Rosenfee
Obrazek


Eden Rose
Obrazek
Pozdrawiam, Ania
Ogród 100 róż cz. IV
Awatar użytkownika
alexia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1673
Od: 1 lut 2011, o 18:19
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: HN-D

Re: Ogród 100 róż

Post »

Aniu,chyba rozpetalas nowa chorobe na FO,jest zakazna i nazywa sie "Acropoliska".Prawdopodobnie nie ma na nia szczepionki ;:306
Nie jestem zarazona,ale i tak sni mi sie po nocach ;:108 .
Twoje rabaty czy "wygladzane" czy nie sa super ;:138 .
Co do ilosci Twoich roz to i tak bedzie tylko 100;100 ulubionych,100 wymarzonych,100 napakowanych,100 najpiekniejszych,100...............Kolejna porcja zdjec jak zwykle ;:215
Pozdrawiam ;:196
https://forumogrodnicze.info/viewtopic. ... 96&start=0" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
AnaAn
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1963
Od: 10 gru 2012, o 17:49
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Ogród 100 róż

Post »

Justyś, kochana trochę już mnie znasz ? nigdy nie będzie idealnie :;230
Ja jestem nieustannie pod urokiem acropiliski :)

Dla Ciebie ? Pastellka

Obrazek
Pozdrawiam, Ania
Ogród 100 róż cz. IV
Awatar użytkownika
AnaAn
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1963
Od: 10 gru 2012, o 17:49
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Ogród 100 róż

Post »

Alexia, i całe szczęście, że nie ma na nią szczepionki :;230 Ale, ale u Ciebie też już zauważam pewne symptomy tej choroby... skoro już Ci się śni, to powiedziałabym, że to przynajmniej drugie stadium ;:306
Dla Ciebie zatem ? jedna z tych 100 - Winchester Cathedral :)

Obrazek

;:196
Pozdrawiam, Ania
Ogród 100 róż cz. IV
Awatar użytkownika
ewa_rozalka
1000p
1000p
Posty: 6406
Od: 10 cze 2012, o 12:18
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Ogród 100 róż

Post »

Aniu co to jest 100 róż ? kiedyś myślałam ,że to bardzo dużo .Gdy przekroczyłam setkę ,to nawet nie zauważyłam . ;:173 Akropolis ,to dla mnie też niezwykła róża .Ona się nie starzeje ,tylko zmienia .A potem tkwi na krzaku zatrzymana w kadrze .Twoje piękne są różyczki ,czy Ci nie chorują ? ;:196
JagiS
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5046
Od: 8 kwie 2012, o 14:10
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Pruszcz Gdański

Re: Ogród 100 róż

Post »

No, nie mogę, po prostu nie mogę nie zapisać swojej obecności w Twoim wątku, Aniu.
Przemierzam go wzdłuż i w poprzek kolejny raz, reklamuję go w swoim i nadejszła ta wiekopomna chwila, żeby pochylić czoła nad perfekcją Twojego ogrodu, fantastycznym sposobem opowiadania o różach i ich fotografowania ;:180 i powiedzieć Ci o tym.
Fantastyczne róże, co najmniej kilka (z powodu Twoich zdjęć i opisów kupię ;:224 ).
Ale najbardziej zadziwił mnie Twój trawnik, okolony kostkową ścieżką i Twoja dyscyplina, która powoduje, że nie masz zakusów, żeby się w niego wciąć z nową rabatką.
Imponujące wrażenie ;:oj.

Pozdrawiam pełna uznania - Jagoda
Awatar użytkownika
robaczek_Poznan
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8631
Od: 30 sty 2012, o 23:42
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Ogród 100 róż

Post »

Aniu, jak duża rośnie u Ciebie Winchester Cathedral? Będę ją przesadzać jesienią i planuje miejsce :D
Ja też poproszę kolejne foty, jestem uzależniona ;:209
Pozdrowionka :-) Kasiek *aktualny wątek
*moje wątki*
Awatar użytkownika
Dyskrecja
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1514
Od: 22 lis 2010, o 20:01
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Sudety

Re: Ogród 100 róż

Post »

Aniu :wit
Wpadłam do Ciebie zobaczyć jak wygląda Twoja Sourire de Mireille, przeglądnęłam cały Twój wątek, jestem zachwycona Twoimi różami.
Wydaje mi się, że Twoja Mirelka jest ona raczej podobna do Chapeau de Mireille.
Nie wiem czy pamiętasz ja w tym samym miejscu zamawiałam Parfum de Mireille, teraz jak zakwitła okazało się, że to nie jest ta odmiana tylko właśnie chyba Sourire, ma charakterystyczne różowe przebarwienia na pąkach. Złożyłam reklamację przez Gosię, czekam na odpowiedź z Fillroses.
Wstawię zdjęcie swojej to wpadnij zobaczyć.
Pozdrawiam, Henia
"Różanka w Sudetach"
Część 3 (Aktualna), część 2, część 1.
Awatar użytkownika
majka411
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 13235
Od: 12 sie 2009, o 18:55
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa, ogród k/Wyszkowa

Re: Ogród 100 róż

Post »

:wit Aniu nie mam Lions Rose, ale u Ciebie zachwycam się nią. ;:138
Acropolis mnie nie rusza?. ;:185 i to dobrze, bo nie mam miejscówek dla kolejnych. ;:306
Czytam, że o Cinderelli mamy podobne zdanie. U mnie ważą się jej losy.
Awatar użytkownika
Aancyk
1000p
1000p
Posty: 1155
Od: 20 lis 2010, o 17:21
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: świętokrzyskie

Re: Ogród 100 róż

Post »

Mnie Acropolis rusza i to bardzo właśnie dzięki Twoim pięknym fotkom, tylko gdzie ją można zamówić?
Awatar użytkownika
Jule
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7114
Od: 10 kwie 2011, o 19:53
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: DSlask 7a

Re: Ogród 100 róż

Post »

Mnie Acropolis jakos nie pociaga wcale ale Claire Marshall wrecz przeciwnie - kurczaki, ladna z niej rozyczka ;:167
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”