Ogródek Robaczka

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
robaczek_Poznan
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8597
Od: 30 sty 2012, o 23:42
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Ogródek Robaczka

Post »

Dziewczyny,
Jeszcze do dzisiaj nie czułam kilmatu prawdziwych świat..ale odwiedziny w domu, wspólne pieczenie, sprzątanie i spotkanie z rodzinka sprawiło, ze poczułam - idą Święta :tan
Mazurek czekoladowy juz sie piecze, na stołach kompozycje wiosenne, kroliczki, jaja ozdobne i inne swiateczne gadżety dają niepowtarzalny klimacik, to lubię :tan

Życzę Wam wszystkim spokojnych, rodzinnych i wiosennych Świat Wielkanocnych ;:4

Obrazek

Danusiu, to " Twoje miejsce na ziemii" w okolicach Krakowa.. Chyba na Śląsku, czyż nie? W sumie z Krakowa niedaleko na Śląsk.. Brakuje mi mojego Krakowa, żałuje ze tak rzadko moge tu bywać...niestety z Poznania to wyprawa na 6 godzin, mogłabym 2 razy pojechać do Berlina..i wrócić :;230 a ten gadżet " do kreslenia projektów " to zwykły iPad, moge palcem rysować moje ogrodowe
bazgroly :heja I nie czaruj mi tutaj, ze Ty nie masz do tego głowy, hihihi, sama widziałam, co potrafisz ;:108
Edytko, cieszę sie, ze znalazłas dla niej miejsce u siebie, to wyjątkowa roślina. Nie jest w zasadzie zbyt wymagająca, ale zaciszne miejsce musi mieć. Masz u siebie sporo tuj, juz wyrosły, mogłyby ja skutecznie osłaniac od wiatru. U mnie rośnie oslonieta tujami właśnie i chyba miejsce jej odpowiada, bo kwitla od razu, w pierwszym roku po posadzeniu.
Halinko, Życzę Ci zeby Twoja magnolia zakwitla, ale jakoś mnie nie przekonują sadzonki z marketów, wole te ze szkółki ;:108 są tańsze i znacznie szybciej kwitną niż sprowadzane z Holandii.
Reniu, faktycznie - bez FO jak bez ręki :uszy moja magnolia jest dosyć duża, była droższa, ale widziałam w szkółce koło arboretum ładne sadzonki od 15 zł. Przedział do 350 zł, jest w czym wybierać, dużo odmian i rozmiarów. Teraz maja okazy z pakami ;:108
Francesca, tegoroczne zdjecia kwiatow bedą w przyszłym tygodniu, jeśli mróz bedzie łaskawy.. ;:218
a w ubiegłym roku kwitla tak..

ObrazekObrazek Obrazek
Pozdrowionka :-) Kasiek *aktualny wątek
*moje wątki*
Awatar użytkownika
Jagodka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5402
Od: 24 sty 2011, o 22:03
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska

Re: Ogródek Robaczka

Post »

Kasiu...ładuj akumulatory , by Ci na długo starczyły rodzinne spotkania w gronie najbliższych Twemu sercu osób ;:4 .

A moja córa z ukochaną ( Jedyną wnusią ) Oliwką mieszka aż w Pomorskim i ...niestety dopiero przyjedzie w wakacje , a jeszcze to nie wiadome ...czy dostanie urlop ;:145 .

Śląsk daleko ...to fakt ...ale do mnie z samego Krakowa jest około 1,5 godziny jazdy . Zapraszam serdecznie , było by mi niezmiernie miło gościć Was u siebie ;:168 . A może nawet blisko mnie jesteś , a ja nawet nie mam pojęcia ?
mm-complex
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2800
Od: 19 sie 2010, o 18:09
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: moje miejsce na swiecie...

Re: Ogródek Robaczka

Post »

Kocham Kraków ;:167 Jeszcze nie tak dawno każdy weekend spedzałam z M własnie tam ...40 minut i byłam w raju ;:108
Tak moje miejsce to Śląsk ;:215
Musze sobie sprawic takie urządzonko ,bo jak sama wiesz rysować nie umiem ;:185 A pomysłów pełna głowa ;:173
U mnie tez juz pachnie świętami pasztet upieczony a teraz pieką się mazurki .
Miłego, rodzinnego świetownia ;:168
marzenia się spełniają! Dana
Awatar użytkownika
robaczek_Poznan
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8597
Od: 30 sty 2012, o 23:42
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Ogródek Robaczka

Post »

Jagodko, dziękuje bardzo za zaproszenie, jesteś kochana ;:196 jutro mamy spotkanie w komplecie, przyjedzie brat z Ustrzyk Dolnych, siostra z Wrocławia i swietujemy jak to u nas bywa, choc ostatnio rzadziej, bo tylko dwa razy w roku, ze względu na odległości..przykro mi, ze Twoja córunia i wnusia tak daleko, ale życzę Ci aby Święta upłynęły w miłej atmosferze z tymi, których masz blisko siebie ;:4 Ściskam Cię cieplutko ;:196

Danusiu, no to obie kochamy Kraków ;:167 ;:196 Spędziłam tam większość życia...ehhh...piękne wspomnienia. Zawsze wracam tam z przyjemnością ;:108
U mnie pasztecik z dziczyzny tez sie piecze :tan a gadzecik warto mieć - Forum pod ręka, notatki tez, mozna na gorąco kreslic pomysły, wklejac foty i takie tam ;:224 może zając przyniesie Ci w prezencie? Jule dostała właśnie tablet :heja
Tobie rowniez życzę radosnych i rodzinnych Świat Damusiu ;:196
Pozdrowionka :-) Kasiek *aktualny wątek
*moje wątki*
Awatar użytkownika
ewamaj66
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 21494
Od: 19 lut 2011, o 16:55
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Warmia

Re: Ogródek Robaczka

Post »

U mnie do świąt jeszcze daleko-sprzątanie całkiem w lesie (wolałam sadzić róże :wink:), a gotować i kroić będę jutro. Zbyt ładny dziś dzień, żeby sprzątać w domu.
Pozdrawiam-Ewa
Spis treści ,
Mój fijoł 16
heliofitka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7921
Od: 2 cze 2010, o 11:02
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska

Re: Ogródek Robaczka

Post »

Kasiu niby Kraków mam 'rzut beretem", ale nie pamiętam, kiedy tam byłam :roll:
Kiedyś jeździłam dla przyjemności, potem z obowiązku, a teraz...muszę to nadrobić ;:333
Widzę, że u Ciebie już świątecznie, a ja siedzę i patrzę na padający za oknem deszcz.
Mam nadzieję, że dzięki niemu, też będę miała w ogrodzie, tak kwieciście, jak ty.
Radosnego świętowania ;:196
Pozdrawiam Iwona
Domowe Ogród
Spis treści
x-S-l
---
Posty: 2084
Od: 2 sie 2011, o 15:43
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Ogródek Robaczka

Post »

Kasiu, tak zawsze jest, że jak się przyjeżdża do domku na Święta to od razu jest inaczej.....to pieczenie, smażenie, gotowanie....hmmmm sama radość! ;:oj
raz byłam poza domem w czasie przygotwań do świąt Bożego Narodzenia, na półroczne stypendium pojechałam do Niemiec, do Ratyzbony i tam sobie studiowałam i tam też było już tak fajnie bo oni zaczynają ze świętami i całą ich otoczką już po 6 grudnia i ulice ozdobione, domy, sklepy, centra handlowe w środku i na zewnątrz i te melodie.....ach.....wracałam do domku 23 grudnia, bo tak bus kursował tylko i akurat wrócilam na gotowe.....mama zrobiła mi niespodziankę i zrobiła moje ulubione jedzonko :heja
ale to nie było to bo brakowało mi pieczenia, smażenia, lepienia pierogów ale jak się robi wszystko samemu i to z rodzinką to fajnie jest :tan
Mazurek już jest, serniczek też i babka, galart od wczoraj w lodówce..........kocham to :tan
Awatar użytkownika
JacekP
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11151
Od: 5 mar 2007, o 13:10
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa-Zachód

Re: Ogródek Robaczka

Post »

Kasiu, piękna magnolia gwiaździsta :!:
Awatar użytkownika
zeberka4
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6413
Od: 10 sty 2009, o 17:25
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Poznań

Re: Ogródek Robaczka

Post »

Robaczku ale ten twój watek pędzi ja nie nadążam już!
Awatar użytkownika
ewamaj66
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 21494
Od: 19 lut 2011, o 16:55
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Warmia

Re: Ogródek Robaczka

Post »

Prawie cały dzień w ogrodzie :D Było bardzo ładnie. Z pomocą taniej siły roboczej posadziłam ostatnie róże i mogę zacząć szykować się do świąt :D Jutro ma się pogoda zepsuć definitywnie, więc będziemy gotować i robić ostateczne porządki.
Pozdrawiam-Ewa
Spis treści ,
Mój fijoł 16
Awatar użytkownika
asia2
1000p
1000p
Posty: 2257
Od: 2 maja 2006, o 19:11
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Poznań

Re: Ogródek Robaczka

Post »

Ja też nie nadążam! Jeden dzień mnie nie było i trzy strony przybyły!
Awatar użytkownika
robaczek_Poznan
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8597
Od: 30 sty 2012, o 23:42
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Ogródek Robaczka

Post »

Witajcie w świąteczna Sobotę ;:138
Dzisiaj odpoczywamy - fajny, słoneczny dzionek ;:173 Zaraz spacerek, wieczorem tradycyjnie scrabble :tan znowu mama bedzie wymyślać słowa, których nikt nie zna :;230
Ewciu, dzisiaj możesz wreszcie odpoczywać ;:108 rozyczki posadzone, placki upieczone, teraz tylko "relax, take it easy"... ;:224
Iwonko, Kraków tez zaniedbałam, żałuje ze nie moge byc tam częściej, ale dość daleko i jakos tak sie nie składa..chciałabym to wreszcie nadrobić ;:131Mam nadzieje, ze po deszczu Twój ogród pobudzi sie do życia ;:138 czekam na nowe fotki ;:108
Martusiu, pamietam jedne święta poza domem, tez w czasie studiów za granica..pomimo ze byłam w gronie przyjaciół, to nie było to samo. Brakowało mi atmosfery tego domowego, rodzinnego święta...
Jacku, dziękuje, mam nadzieje, ze w tym roku tez bedzie pięknie ;:170
Sara, Asia - sama jestem zdziwiona, od słowa do słowa i wątek leci. Nawet nie wiecie jak mi miło, ze mój ogród ma tylu wspaniałych gości ;:4
Pozdrowionka :-) Kasiek *aktualny wątek
*moje wątki*
Awatar użytkownika
Jule
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7091
Od: 10 kwie 2011, o 19:53
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: DSlask 7a

Re: Ogródek Robaczka

Post »

Kasik, odpoczywaj, baw sie dobrze - po to sa swieta :heja U mnie pogoda taka sobie ale przymrozkow na razie niet, tak ze jest spokojnie.
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”