Skromne roślinki deissy

Zdjęcia roślin doniczkowych, domowych
Zablokowany
Awatar użytkownika
deissy
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1772
Od: 22 sie 2008, o 17:28
Lokalizacja: Nowa Brzeżnica/Dworszowice

Skromne roślinki deissy

Post »

Mam ich niewiele ale postaram sie aby bylo coraz więcej i piekniej na razie tyle ale jak zaatakuje jakiś market w niedziele to na pewno cos złowie i wtedy wstawie fotki :) :) No cóż niemożna mieć wszystkiego odrazu choc oglądając wasze piekne roslinki moje roślinki są marniutkie :wink: Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
deissy
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1772
Od: 22 sie 2008, o 17:28
Lokalizacja: Nowa Brzeżnica/Dworszowice

Post »

i mam takie coś kiedyś dostałam tego kwiatka nieznam nazwy obskubałam go wsadziłam do wody i puścił korzonki może zna ktoś nazwe? kiedys kwitł miał drobne kwiatuszki chyba czerwone albo różowe Obrazek Obrazek Obrazek
kwiato_maniaczka
1000p
1000p
Posty: 1418
Od: 6 lip 2008, o 17:55
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Gdynia

Post »

Śliczne masz kwiatki, fiołeczki ładne, palna cycas:) a to ostatnie to wydaje mi sie że to kalanchoe ale pewna nie jestem
Awatar użytkownika
deissy
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1772
Od: 22 sie 2008, o 17:28
Lokalizacja: Nowa Brzeżnica/Dworszowice

Post »

Mój gruboszek ma zamiar być bonsai hihiih co o tym myślicie skarłowacieje troszke? niechce zeby był duży tylko mały i grubiutki :lol: :lol:
Awatar użytkownika
carol1
500p
500p
Posty: 586
Od: 4 cze 2008, o 20:31
Lokalizacja: Knurów

Post »

Najbardziej spodobała mi się palma, roślinki ładne masz, mam nadzieje na wiącej, poza tym witam na forum.
Jeśli chodzi o rośline której nazwy nie znasz to jest to: kalanchoe :) Pozdrawiam
Awatar użytkownika
deissy
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1772
Od: 22 sie 2008, o 17:28
Lokalizacja: Nowa Brzeżnica/Dworszowice

Post »

No to ładnie jestem niezorientowana w nazwach bo właśnie bardzo mi sie kalanoche podoba i nawet mam dostać szczepki od adamanna a tu prosze możliwe że sama ją teraz mam :oops:
Awatar użytkownika
deissy
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1772
Od: 22 sie 2008, o 17:28
Lokalizacja: Nowa Brzeżnica/Dworszowice

Post »

Również Was witam cieplutko Carol1 dziekuje za rozwiązanie mojej zagadki a ta palemke wyobrażcie sobie że kupiłam dwie po 4 zł w obi były przecenione baaaardzo bo zmieniali asortyment i pan powiedział że i tak je wyrzucą wiec przygarnełam bidulki Dopiero teraz puściła właśnie ta na zdjeciu nowe liście ta druga niestety jeszcze nie ale mam nadzieje że sie też odbije mam je ponad rok w domku i jak na razie dzielne są
Saraaa

Post »

Śliczne masz roślinki Deissy :D życzę Ci, aby twoja kolekcja się powiększała :wink: Moja kolekcja tez niewielka - większość to "wyżebrane" od kochanych foumowiczów :D :D :D
Awatar użytkownika
deissy
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1772
Od: 22 sie 2008, o 17:28
Lokalizacja: Nowa Brzeżnica/Dworszowice

Post »

A mi jest głupio bo wyżebrałam kalanoche a okazało sie ze mam marna bo marna ale jest sadzonke właśnie tej roślinki ale naprawde nawet niemiałam pojecia że to właśnie to nawet nie wiem dokładnie jaki ma kolor cóż na pewno nie jest żolta a taka może właśnie otrzymam :) :) :) Mam zamiar powiększać swoja kolekcje ale mam ten ból ze niemam zbyt wiele miejsca niestety moja chałpka jest niewielka
Saraaa

Post »

E tam... mylić się jest rzeczą ludzką..., a kalanchoe zakwita przecież na wiele kolorków.
a co do wielkości 'chałpki" - pozaglądaj do innych foumowiczów i zobacz jak pieknie potrafią zazielenić mieszkanie: a to na podłodze, a to na parapecie, a to na ścianie, a to podwieszone.... mozliwości wiele :D
Awatar użytkownika
deissy
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1772
Od: 22 sie 2008, o 17:28
Lokalizacja: Nowa Brzeżnica/Dworszowice

Post »

Wiem i marzy mi sie taki zielony kącik :) teraz poluje na kliwie ale gdzie zagladam to dość drogawy ...piękny kwiatek ;:8
Awatar użytkownika
anoli
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7840
Od: 3 lis 2007, o 16:26
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa

Post »

Witaj! Kliwia to i moje marzenie, faktycznie drogawa roślinka, ale jaka piękna. Twój cykas jest przeuroczy, jest w tej roślinie coś magicznego. Inne też śliczniutkie, zwłaszcza syngonium i fiołeczki :D
Wątki Zapraszam serdecznie Ilona
Awatar użytkownika
deissy
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1772
Od: 22 sie 2008, o 17:28
Lokalizacja: Nowa Brzeżnica/Dworszowice

Post »

Dziekuje fiołeczki to moje ulubione kwiatki ale oczywiście wszystkie uwielbiam co do palemki mam do niej sentyment kiedy juz zaczełam wątpić ze coś z niej będzie pokazała że chce zyć teraz czekam na drugą bidulke zeby też sie odbiła :wink:
Zablokowany

Wróć do „Moje doniczkowe, domowe, balkonowe, egzotyczne, tarasy. ZDJĘCIA.”