Moje skarby AXELA

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
axela
100p
100p
Posty: 159
Od: 20 mar 2009, o 17:42
Lokalizacja: Szczecin

Moje skarby AXELA

Post »

Witam, czas najwyższy przedstwić moją pasję stosunkowo młodą aczkolwiek zawsze mnie intrygującą.
bardzo lubię kwiaty i wiem że storczyki bez względu na to czy hybrydy czy może w przszłości i botaniki będą dawać mi wiele radości z którą będę dzielić się z Wami.
przedstwię tylko kilka zdjęć które mam na tym komputerze a po powrocie za tydzień do Polski wkleję resztę zdjęć. nawet nie wiem czy moje kwiatki w domu żyją :)
tak poza tym mam 23 lata i mam nadzieję że będziecie mieć dla mnie dużo cierpliwości :)

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek



Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
axela
100p
100p
Posty: 159
Od: 20 mar 2009, o 17:42
Lokalizacja: Szczecin

Post »

Obrazek Obrazek Obrazek


Obrazek
volcowitch
ZBANOWANY
Posty: 748
Od: 8 lip 2008, o 13:03

Post »

Zapowiada się ciekawie. Równie mam 23 lata. Czekam na więcej zdjęć. Zdjęć jak zdjęć, ale przydadzą się też historie z własnego doświadczenia, rady i przemyślenia związane z merytoryka.

Powodzenia w rozwoju pasji !!!
Awatar użytkownika
Anusska
1000p
1000p
Posty: 1504
Od: 10 paź 2008, o 15:59
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wrocław

Post »

Witaj na forum :o
Storczyki piękne i widzę, że kolekcja liczna i różnorodna :wink:
Mam pytanie co do storczyka z ostatniego zdjęcia: jaką ma nazwę i czy jest trudny w hodowli :?:
Awatar użytkownika
Tulipan998
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4604
Od: 31 paź 2008, o 09:08
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Podkarpackie - Sokołów Małopolski ok. 25 km. od Rzeszowa , Strefa klimatyczna 6a
Kontakt:

Post »

Witaj :) Piękne storczyki , oncidium prześliczne , choruje na takie :lol: . Fotki sie dłuuugo otwierały :lol: .
|| Mój spis linków || Zagłosuj na nasze forum || Pozdrawiam , Artur ||
|| Prawdziwe piękno jest odblaskiem duszy. ~ Michel Quoist ||
Awatar użytkownika
dewuka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2406
Od: 1 sty 2008, o 13:37
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Stary Tomyśl, Wielkopolska

Post »

I ja witam i z dużym zainteresowaniem czekam na następne zdjęcia. Pokaż - proszę - dokładniej jak są umocowane te vandy. :lol:
GrazynaW
Przyjaciel Forum - Ś.P.
Przyjaciel Forum - Ś.P.
Posty: 6699
Od: 14 sty 2009, o 18:33
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Śląsk

Post »

Witaj axela dorobek storczykowy masz pokaźny!Nie zazdroszczę Ci tego pobytu,ale widoku vandowatych.Czy to są 3 sztuki razem na patyku drewnianym?Jak Ty je zabierzesz ze sobą taki kawał Swiata?Przecież zajmują trochę miejsca.Koniecznie pisz o swoich spostrzeżeniach w traktowaniu vandowatych,może i my z tego skorzystamy.Cieszę się,że masz swój wątek,oglądałam Twoje piękności wcześniej na forum,teraz dołożysz do nich nowe.Będzie ciekawie.
Pozdrawiam serdecznie Grażyna.
Awatar użytkownika
AnnaL
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4497
Od: 2 lut 2008, o 14:45
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Podlaskie

Post »

Storczyki piękne, Vandy szczególnie. Czekam z niecierpliwością na kolejne zdjęcia. Powodzenia w powiększaniu kolekcji. :lol: Ania
Początek mojej przygody.
Początek ... cz.II, cz. III - http://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?f=29&t=36123" onclick="window.open(this.href);return false;
Fotogaleria Garnek - moje kwitnienia i miejsca gdzie bywam :)))
Awatar użytkownika
lucilda
10p - Początkujący
10p - Początkujący
Posty: 10
Od: 16 kwie 2009, o 11:18
Lokalizacja: Zmyślona - poważnie ;-))

Post »

Witaj axela :wit
Piękne, piękne i jeszcze raz piękne a na tego z ostaniego zdjęcia to już mi słów brakło :shock: powodzenia
Awatar użytkownika
moni;)
1000p
1000p
Posty: 1421
Od: 21 sty 2009, o 22:46
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Niemcy

Post »

Axelo sliczne storczyki i foteczki. Oncidium piekne, ja niestety niemam do niego reki :roll: ale bardzo mi sie podoba. Moze kiedys drugi raz sie na niego skusze :D
NL16
Pozdrawiam, Monia ;) --> Dzien bez kawy jest malo ciekawy...
Storczyki moni
Awatar użytkownika
Storczykowa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11980
Od: 7 lut 2008, o 19:31
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: ...

Post »

piękne storczyki. masz dużo Vand. też bym chciała tak dużo, ale nie mam miejsca. z Vand najbardziej lubię niebieskofioletowe w kratkę.
Awatar użytkownika
axela
100p
100p
Posty: 159
Od: 20 mar 2009, o 17:42
Lokalizacja: Szczecin

Post »

witam dziekuje za słowa otuchy,
w domciu mam 3 phale.., 4 wandy cos w stylu mokary w domciu, 5 tych vandowatych nie wiem co wyrosnie z tego, oncidium i to cos w panterke..:) nie wiem co to :)
napewo po powrocie kupię coś jeszcze ale na razie ucze sie na tych eksponatach :)
te vandowate sa zamontowane na korze a pod spodem jest koszyk wypelniony węglem gdzie zawijają sie korzonki ...nawet jakbym cos chciala cos zmienic to sie nie da bo jest obrośnięty korzeniami, jedyne co po powrocie dodam spaghnum.
ogólnie doświadczenie mam nie wielkie i nie śmię rywalizować tylko uczyć się od mistrzów. choć wiadomo kwiaty jak dzieci każde inne :) liczy się dobra ręka :)
dla mnie to odprężenie po pracy wiec lubie je tak jak spacery z psem :)
na pewno po powrocie się odezwę.
te wandy nie są duże wkładam do kartonu do walizki i jedzie ...za pierwszym razem przewozilam w kartonie po whisky :)
Awatar użytkownika
Danutka55
1000p
1000p
Posty: 1035
Od: 5 lut 2009, o 17:36
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: lezajsk

Post »

Witaj Axela :!: Piękne masz storczyki,ale najbardziej podobają mi się twoje wandowate i ten na ostatnim zdjęciu.Czy mogłabyś to cudo pokazać w całości :?:
Pozdrawiam serdecznie.Danuta.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Moje storczyki !”