Jaka kosiarkę kupić?

Jak zbudować tanio i szybko ? Rozwiązania, praktyczne pomysły i wskazówki. ZRÓB TO SAM. Narzędzia, sprzęt do ogrodu.
klonik22
0p - Nowonarodzony
0p - Nowonarodzony
Posty: 2
Od: 30 maja 2012, o 09:57
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Jaka kosiarkę kupić?

Post »

Jestem na kupnie kosiarki. Będąc w Praktikerze sprzedawca namawiał i zachwalłą kosiarkę Praktikerowską o taką:
Kosiarka elektryczna Praktiker, PEM 1435, 1400W

Ktoś zna? może coś podpowiedzieć czy warto to kupić? ewentualnie co w podobnej cenie jest godne uwagi?
lord_black
50p
50p
Posty: 99
Od: 3 wrz 2011, o 20:14
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: okolice Wodzisławia(nie śląskiego)

Re: Kosiarka Praktiker - warto?

Post »

Niewiele drożej kupisz Makite ELM3710...i masz o 2 cm większą szerokość koszenia.
klonik22
0p - Nowonarodzony
0p - Nowonarodzony
Posty: 2
Od: 30 maja 2012, o 09:57
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Kosiarka Praktiker - warto?

Post »

Ok. dzięki :) zastanawiam się nad tą z praktikera bo ma 5 lat gwarancji, więc jeśli coś by się działo to zawsze można serwisować.
Pewne obawy jakie mam, związane są z tym że jest to produkt pod marką praktikera, z którą do dej pory nie miałem do czynienia...

Proszę o poprawną pisownię!
Zmod./pomid.
vesenia
10p - Początkujący
10p - Początkujący
Posty: 18
Od: 30 maja 2012, o 16:25
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: D.G.

Re: Kosiarka Praktiker - warto?

Post »

Potwierdzam, makita zdecydowanie warta jest uwagi. Bardzo dobra jakość i trwałość :) Ten sprzęt z praktikera może być całkiem dobry, ale taki zakup to już loteria.
berserker
0p - Nowonarodzony
0p - Nowonarodzony
Posty: 4
Od: 11 maja 2012, o 11:50
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Kontakt:

Re: Kosiarka Praktiker - warto?

Post »

Może jednak NAC-a? też robi dobry sprzęt za niedrogą kasę tu wypatrzyłem podobnie cenowo co i ta twoja ale ma 38 cm szerokości cięcia NAC Kosiarka trawnikowa 1600W M1G-ZP3-380
vesenia
10p - Początkujący
10p - Początkujący
Posty: 18
Od: 30 maja 2012, o 16:25
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: D.G.

Re: Kosiarka Praktiker - warto?

Post »

Już lepiej kupić tą robioną dla praktikera niż NAC-a, będzie zapewne trwalsza :D
xbibi19x
50p
50p
Posty: 51
Od: 3 kwie 2011, o 12:08
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Rogoźno

Re: Kosiarka Praktiker - warto?

Post »

Od NAC-a już lepsza, jest zdecydowanie Makita... Ja również polecałabym Makite :)
ArturW
30p - Uzależniam się...
30p - Uzależniam się...
Posty: 31
Od: 15 kwie 2012, o 08:32
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Jaka kosiarkę kupić?

Post »

Zastanawiam się nad kupnem kosiarki elektrycznej NAC o mocy 1300W. piszecie, że kiepski sprzęt? prosiłbym o jakieś konkretne argumenty, bo opinie, że lepszy jest produkt A od B bo... tak - nic nie wnoszą ;) dlatego jeśli ktoś mógłby doradzić w tej kwestii byłbym wdzięczny. NAC jak na razie ma jeden plus - kosztuje <250zł...

Zdania zaczynamy wielką literą.
Pomid.
ArturW
30p - Uzależniam się...
30p - Uzależniam się...
Posty: 31
Od: 15 kwie 2012, o 08:32
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Jaka kosiarkę kupić?

Post »

Może jednak ktoś ma doświadczenie z kosiarkami elektrycznymi NAC'a i coś o nich napisze? :wink:

Proszę o poprawną pisownię.
Pomid.
Agitopl
0p - Nowonarodzony
0p - Nowonarodzony
Posty: 3
Od: 11 kwie 2014, o 12:33
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Jaka kosiarkę kupić?

Post »

Do małych powierzchni zdecydowanie nada się Kosiarka elektryczna NAC ZF6120 u nas do kupienia już za 179 zł. Jeżeli szukasz czegoś droższego to może spodoba Ci się kosiarka Kosiarka elektryczna BOSH Rotak 32 - z 1200 watowym silnikiem, u nas w cenie 355 zł
Cebule
50p
50p
Posty: 94
Od: 23 kwie 2013, o 19:43
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Jaka kosiarkę kupić?

Post »

W gruncie rzeczy chodzi tutaj o szerokość koszenia oraz pojemność samego kosza,więc tym się sugeruj. Oczywiście cena jak i firma też ma duże znaczenie. Do małych powierzchni spokojnie sprawdzi się ta za 179zł,do większych już bym nie ryzykował.
regulamin forum
Agitopl
0p - Nowonarodzony
0p - Nowonarodzony
Posty: 3
Od: 11 kwie 2014, o 12:33
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Jaka kosiarkę kupić?

Post »

Akurat w tym przypadku szerokość koszenia jest taka sama a NAC ma nawet większy kosz. Tak jak pisałeś, wszystko zależy od częstotliwości koszenia i obszaru oraz rodzaju terenu i trawy.
Jacek-J129
30p - Uzależniam się...
30p - Uzależniam się...
Posty: 38
Od: 21 kwie 2014, o 23:01
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Smoszew Wielkopolska

Re: Jaka kosiarkę kupić?

Post »

Witam i chętnie odpowiem na pytanie dotyczące kosiarki elektrycznej NAC. Już w jednym temacie pisałem że NAC jest jedynie importerem sprzętu dla ogrodu z Chin. Miałem i mam styczność trochę z tym sprzętem i z czystym sumieniem mogę polecić tą "Markę". Wykonanie silnika jest naprawdę trwałe, z osprzętem (rączki, włączniki itp.) jest trochę gorzej - po prostu czasem trzeba obchodzić się jak z dzieckiem, ale za to oferują nam punkt naprawy w Polsce, co jest dużym plusem gdyż sprzęt nie jest odsyłany do Chin.
Za tę cenę jak najbardziej bym się skusił.
Głowa pełna pomysłów . . .
ODPOWIEDZ

Wróć do „NIEROŚLINNE tematy ogrodowe. Budowa domu. Wyposażenie ogrodu”