Kolejne lato w wiejskim ogrodzie

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
Maska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 42207
Od: 19 lut 2012, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Kolejne lato w wiejskim ogrodzie

Post »

Witam w 12 części wątku Wiejski ogród! część 11 znajdziecie :arrow: tutaj
W ciągu półtora roku odkąd jestem na FO ogród mój zmienił się bardzo i powiem nie skromnie na korzyść. Wzbogacił się o wiele nowych roślin otrzymanych od Was i kupionych na FO oraz u sprawdzonych przez Was sprzedawców. Miałam wiele szczęścia, bo raczej nie mam wpadek zakupowych - czasem coś się nie przyjmie, ale są to pojedyncze rośliny!
Oprócz roślin w ogrodzie pojawił się kurnik z mieszkankami, które początkowo w zimie miały trafić do garnka, ale tak się nie stało i pewnie nie stanie. Jedynie nie wykluczam garnka psiego jeżeli którejś kurce coś by się niedobrego przydarzyło.
Powstały nowe rabatki, miejsce które było miejscem rozrywek ogniskowych stało się nową rabatą różaną i wygląda dużo korzystniej niż składowisko gałęzi, które znoszone były na najbliższe ognisko. A jestem pewna, że jak róże się rozrosną będzie najpiękniejszym miejscem w ogrodzie.
Chcę tą część wątku zacząć kolekcją żurawek, której początek dały Marysia mar i Ewa Mewa. Nie miejcie mi za złe ale nie napiszę nazw chociaż większość mam ze znacznikami.
Obrazek
Obrazek


Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Agapa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1597
Od: 29 maja 2009, o 21:53
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Kolejne lato w wiejskim ogrodzie

Post »

Maryniu ;:196 niemożliwa jesteś. Nowym wątkiem z pewnością zaskoczyłaś wiele osób ;:108 Żurawki pokazałaś prześliczne, a ja ciągle waham się, czy kupić je, czy może jednak nie ;:131
I podglądałam dyskretnie w Twoim poprzednim wątku nasadzenia i kwitnące już rośliny.
Twój ogród zachwyca, jest śliczny i pełen niespotykanych okazów. I to w nim urzeka obok gospodyni
Miłej niedzieli
Pozdrawiam serdecznie - Agnieszka
Awatar użytkownika
Maska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 42207
Od: 19 lut 2012, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Kolejne lato w wiejskim ogrodzie

Post »

Agnieszko a wszystko możliwe jest dzięki FO i dzięki takim miłym gościom jak Ty ;:167 . Dziękuję! że czuwasz o tak późnej porze, a wystartowałam teraz dzięki Dorotce.
Żurawek parę miałam a dziewczyny sprawiły, że jest ich aż tyle!
Awatar użytkownika
klarysa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5895
Od: 11 mar 2011, o 17:29
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Kaszuby

Re: Kolejne lato w wiejskim ogrodzie

Post »

Czyżbym załapała się na podium ;:oj
Pozdrawiam ;:196 .
Żurawki śliczne ;:108
Awatar użytkownika
Maska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 42207
Od: 19 lut 2012, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Kolejne lato w wiejskim ogrodzie

Post »

Justynko witaj miły gościu ;:196 i właź na pudło!
Agapa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1597
Od: 29 maja 2009, o 21:53
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Kolejne lato w wiejskim ogrodzie

Post »

Dzięki Forum wielu ogrodom udało się "wzbogacić". Ale to akurat jest bardzo fajne. Sam fakt, że można się z kimś podzielić jest przynajmniej dla mnie dużą przyjemnością. Tym bardziej, ze mimo dzielenia rośliny stale odradzają się i rosną coraz piękniejsze :tan I jaka to frajda, gdy drżącymi rękoma odpakowujesz paczuszkę i oczami wyobraźni widzisz już posadzone nowe nabytki :heja
Ja tylko na chwilkę na forum zajrzałam , dopiero teraz, bo wcześniej nie mogłam ;:173
I dziękuję za kciuki ;:196 Konrad zdał na 90, 90, 80, 67 i 58%. Teraz tylko niech dostanie się na studia tam, gdzie sobie wymarzył
Pozdrawiam serdecznie - Agnieszka
Awatar użytkownika
Maska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 42207
Od: 19 lut 2012, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Kolejne lato w wiejskim ogrodzie

Post »

Agnieszko życzę Jemu i Tobie z całego serca, bo to ważne żeby w życiu robić to co chcemy i lubimy. Ja chyba najbardziej się spełniam teraz, ale w swoim życiu miałam parę miłych momentów.
I jaka to frajda, gdy drżącymi rękoma odpakowujesz paczuszkę i oczami wyobraźni widzisz już posadzone nowe nabytki
nic dodać nic ująć ;:196
JagiS
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5046
Od: 8 kwie 2012, o 14:10
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Pruszcz Gdański

Re: Kolejne lato w wiejskim ogrodzie

Post »

Hej, Marysiu, widzę, że i Ty wystartowałaś z kolejną odsłoną ogrodu, a ja ją od razu znalazłam ;:173. Udało Ci się nazbierać imponującą kolekcję żurawek. Prawda, że to świetne rośliny :?: Nic ich nie zżera, nie boją się suszy i, jak widzę, spora ilość wody też im nie szkodzi.

Pozdrawiam, nocny marku - Jagoda
Awatar użytkownika
calka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1410
Od: 14 paź 2012, o 19:56
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Lubelszczyzna

Re: Kolejne lato w wiejskim ogrodzie

Post »

Marysiu :wit . Oby "Kolejne lato w wiejskim ogrodzie" obfitowało w bujną zieleń, soczyste kolory i aurę sprzyjającą ogrodnikom. Pozdrawiam
Ewa
Awatar użytkownika
Dobrosia
200p
200p
Posty: 498
Od: 1 cze 2013, o 13:58
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Lubuskie

Re: Kolejne lato w wiejskim ogrodzie

Post »

Witaj Marysiu, masz piękną kolekcję żurawek!!! Po raz pierwszy załapałam się na pierwszą stronę :heja :heja :heja Ciekawa jestem tej rabaty różanej, idę poszukać we wcześniejszych wątkach :D
Awatar użytkownika
semper
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2538
Od: 27 lis 2011, o 10:12
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: 160km od Pragi

Re: Kolejne lato w wiejskim ogrodzie

Post »

Witam siostrzyczkę. ;:138 W poprzedni weekend byłem poza domem,w bardzo pięknym miejscu w Górach Sowich na nudnej naradzie.Teraz jestem w domu i nadrabiam zaległości na FO.Dzięki temu mogłem się zameldować na pierwszej stronie.Ja podobnie jak i ty mam sporo roślinek od forumowiczów.Cały czas zaglądając do Twojego pasa startowego odkrywam coś nowego.Masz już ogromną kolekcję. Żurawki miodzio.!!! ;:215 ;:215
Pozdrawiam! ,Jurek z górek ;)
Moje górki
Rojnikowisko i nie tylko
Awatar użytkownika
survivor26
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4397
Od: 31 sty 2012, o 14:23
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: ok. Lwówka Śl.

Re: Kolejne lato w wiejskim ogrodzie

Post »

No i nie wyczułam momentu otwarcia nowego wątku, ale może choć na pierwszą stronę się załapię :wink: Piękne żurawkowe otwarcie - niby widziałam je na żywo, ale nie wiedziałam, że masz ich aż tyle! No i życzę Ci, żeby Twoja różanka z czasem stała się najpiękniejszą na forum :wink:
Awatar użytkownika
zwkwiat
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3081
Od: 12 lut 2011, o 09:30
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: pow. legnicki

Re: Kolejne lato w wiejskim ogrodzie

Post »

Marysiu, też nie miałam pojęcia, że masz tyle żurawek, w czasie oglądania zdjęć z Twojego ogrodu często umykają z pola widzenia. Pięknie rosną u Ciebie, a przecież piszesz, że masz ciężką ziemię. Życzę Ci rozwoju kolekcji żurawek.
Ogród zwkwiat,cz.aktualnaSzydełko
"Nie starzeje się ten, kto nie ma ma to czasu." Benjamin Franklin
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”